Žan Šarl menja Šermadinija u Unikahi

V.N.

18. 03. 2018. u 19:28

Posle teže povrede gruzijskog centra tim iz Malage je blizu kompletiranja transfera francuskog krilnog centra

Жан Шарл мења Шермадинија у Уникахи

Šermadini na meču sa Baskonijom Foto: Evroliga

POSLE teže povrede Georgija Šermadinija, Unikaha je na dobrom putu da pronađe zamenu za gruzijskog centra, ali se ne radi o igraču Crvene zvezde Alenu Omiću, kako su najavljivali neki španski mediji.

Tim iz Malage blizu je kompletiranja transfera francuskog krilnog centra Livija Žan Šarla iz Ostin Sparsa, NBDL filijale San Antonija. Momak koji je na NBA draftu 2013. izabran kao 28. pik, trebalo bi da potpiše ugovor sa ekipom trenera Đoana Plaze do kraja sezone.

Međutim, neće moći da nastupi u četiri preostale evroligaške utakmice, jer je rok za transfere igrača u elitnom takmičenju istekao 28. februara.

Francuski centar je ove sezone u dresu Ostin Sparsa prosečno beležio 11,3 poena i 5,6 skokova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije