Radonjić: Bilo je lepo u Milanu, ali ABA liga je prioritet
18. 03. 2017. u 15:25
Ako hoćemo ponovo Milano, u nedelju svi u Pionir, a mi ćemo dati sve od sebe da iznesemo težinu trenutka, rekao je trener Zvezde pred prvo polufinale
Zvezda vs Budućnost
Zvezda je ligaški deo završila sa rekordnim skorom 25-1, a u nedelju u prvom meču polufinala dočekuje Budućnost.
- Uradili smo ono što nam je bio cilj, osvojili prvo mesto i prednost domaćeg terena pred plej-of. To treba sad da iskoristimo, tu prednost. Daćemo sve od sebe da u seriju uđemo na kvalitetan način i krenemo pozitivnim ambijentom - rekao je Radonjić na konferenciji za medije u hotelu "Kraun plaza".
On je dodao da je ekipa svesna šta mora da uradi da bi i sledeće sezone bila deo evropske elite i pozvao navijače da pomognu.
- Svi treba da budemo svesni da ne želimo da pričamo i da se bavimo Top 8 fazom. Bilo je lepo u Milanu, naši navijači napravili su fenomenalnu atmosferu, bilo ih je tri, četiri hiljade, uživali smo svi. Nema Milana ako ne budemo svi zajedno kako treba u ovoj seriji. Ako hoćemo ponovo Milano, u nedelju svi u Pionir, a mi ćemo dati sve od sebe da iznesemo težinu trenutka - poručio je Radonjić.
Zvezda i Budućnost otvaraju seriju sutra od 19 sati, revanš je 28. marta u Podgorici, a eventualna majstorica 4. aprila u Beogradu.