Dašić i Vraneš potpisali za Metalac
14. 03. 2013. u 15:02
Crnogorski internacionalci su stavili paraf na ugovor do kraja Superlige i tako potvrdili visoke ambicije kluba iz Valjeva
Košarkaški klub Metalac iz Valjeva jači je za dvojicu iskusnih internacionalaca, centra Slavka Vraneša (30, 230) i Vladimira Dašića (25, 208).
Vraneš, koji već neko vreme trenira sa igračima Metalca, u četrvtak je potpisao ugovor do kraja Superlige, a isto je učinio i doskorašnji košarkaš Bešiktaša.
Gorostasni Vraneš je igrao za FMP, Budućnost, Crvenu zvezdu, Partizan, ruski Uniks, Mahram iz Irana... Svojevremeno je bio član Njujork Niksa, koji su ga i draftovali.
Dašić je dans počeo da trenira sa ekipom iz Valjeva.
Metalac je dva kola pre kraja prvog dela srpske lige treći na tabeli, iza Mega Vizire i Vojvodine, a pojačanje će debitovati u Superligi.
goran
14.03.2013. 15:09
Odakle pare
@goran - Sta odakle pare,briga nas odakle,nisu doveli Karmela Entonija...Dobra strana ovoga je da liga jača,da je konkurencija jača.
@goran - Nisu u pitanju sigurno neke velike pare za par utakmica koje će odigrati u Superligi...
Lagano se Dasic prilagodjava na Srpsku ligu, dogodine u Partizanu...
Gorane cestitam.Napisao si najgluplji komentar koji sam ikada video
Komentari (5)