Pehar za pehar: Čelnici Mančestera uzvratili gostoprimstvo rukovodiocima Partizana
07. 11. 2019. u 16:35
Kako nepisano pravilo i nalaže, delegacije klubova, koji su pre više od pola veka igrali u polufinalu tadašnjeg Kupa šampiona, razmenili su prigodne poklone
Milorad Vučelić i Ed Vudvord
Na dan utakmice crno-belih i “crvenih đavola”, rukovodioci ostrvskog velikana najpre su odveli kolege iz Humske u obilazak “Old Traforda”, posle čega su druženje nastavili na ručku organizovanom na legendarnom stadionu.
Kako nepisano pravilo i nalaže, delegacije klubova, koji su pre više od pola veka igrali u polufinalu tadašnjeg Kupa šampiona, razmenili su prigodne poklone, a predsednik Partizana Milorad Vučelić dobio je od potpredsednika Junajteda Eda Vudvorda pehar, kao odgovor na sličan znak pažnje, koji su “đavoli” poneli iz Beograda sa večere organizovane noć pred duel na stadionu u Humskoj.