Liverpul se nije ponovio. Totenhem je nije dozvolio da im se dogodi ono kroz šta je ekipa Jirgena Klopa prošla pre tačno godinu dana.

Na stadionu "Rajko Mitić" su ostvarili ubedljivu pobedu protiv Crvene zvezde - 4:0 (1:0). Crveno-beli će imati za čim da žale, pošto su imali dve odlične šanse u prvom poluvremenu.

Golove za "pevce" postigli su Lo Selso u 34. minutu, pa Son u 57. i 61. minutu, da bi tačku stavio Eriksen u 85. minutu.

U narednom kolu, 26.novembra, Zvezda dočekuje Bajern, a Totenhem Olimpijakos.

19:55 - SASTAVI TIMOVA

ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić - Jovančić, Petrović - Marin, Garsija, Van la Para - Pavkov

TOTENHEM: Gazaniga - Rouz, Sančez, Fojt - Dajer, Sisoko, Ndombele. Lo Selso, Ali - Son, Kejn

20:14 - ATMOSFERA UOČI MEČA

Navijači polako pristižu na stadion. Pogledajte i kako to izgleda.

20:25 - SVE VEĆA GUŽVA OKO STADIONA

Kako se početak meča prilbližava tako su, očekivano, sve veće gužve oko stadiona.

20:55 - ZVEZDA LE

Poruka navijača srpskog tima pred utakmicu je bila - Zvezda LE. Aplauzi i ovacije pred start meča.

21:02 - DOBAR START ZVEZDE

Krenula je Zvezda agresivno na startu meča. Odmah su došli do polu-šanse, ali je odbrana Totenhema uspela da interveniše.

21:10 - OTVORENA UTAKMICA

Prilike na obe strane, otvorena utakmica u potpunosti u prvih desetak minuta.

21:13 - KEJN POGAĐA SPOLjNI DEO MREŽE

Dobio je Kejn loptu, izborio se za poziciju i šutirao, pogodio je spoljni deo mreže.

21:18 - PRITISAK TOTENHEMA

Totenhem nastavlja da preti. Zvezda se, za sada, dobro brani. Posle kornera je Borjan uspeo da interveniše.

21:23 - SJAJNA ŠANSA PAVKOVA

Imala je Zvezda najbolju šansu u dosadašnjem toku meča. Uz malo sreće je ostao sam ispred Gazanige, šutirao, ali je njegov udarac odbranio čuvar mreže gostiju.

21:29 - ŽUTI KARTON ZA DAJERA

Prvi žuti karton je dobio Erik Dajer. U skoku je faulirao Pavkova, a sudija Grande je odmah izvadio karton.

21:34 - TOTENHEM VODI

GOOOL - Neverovatna akcija kod gola Totenhema. Prvo je Kejn pogodio stativu, pa je Degenek izbio loptu sa gol linije, Kejn je dodao do Sona koji je pogodio prečku, da bi onda taj karambol Lo Selso iskoristio i postigao gol. Sudija je kratko sačekao proveru VAR i onda potvrdio odluku.

21:37 - MARIN SE ŽALIO NA POVREDU

Zabrinuo je Marin sve na stadionu. Ostao je na travi i žalio se na povredu. Srećom, posle lekarske intervencije se vratio na teren i nastavio meč.

21:44 - JOŠ JEDNA VELIKA PRILIKA ZA ZVEZDU

Još jedna sjajna šansa za Zvezdu. Van la Para je pratio akciju, šutirao dobro i pogodio stativu, a onda je Sančez loše intervenisao i pogodio prečku svog gola...

21:45 - LOŠ PRIJEM KEJNA

Dobra lopta za Kejna koji je slabo primirio, pa je lopta završila u gol-autu.

21:47 - POLUVREME U BEOGRADU

Pokušala je Zvezda posle kornera, sudija je prekinuo igru i pokazao ka golu, navijači su pomislili da je penal, ali je arbitar u stvari pokazao da je lopta za Totenhem. Ubrzo posle toga je odsvirao kraj prvog dela.

22:05 - MILOJEVIĆ MENjAO U PAUZI

Milojević je napravio jednu promenu u poluvremenu. Umesto Gobeljića je ušao Žander.

22:08 - NEODLUČNI PAVKOV

Uzeo je Garsija loptu, ostavio za Pavkova koji je mogao da šutira, umesto toga je odlučio da proba da uposli Marina i poslao je loptu daleko od gola...

22:17 - SON KAŽNjAVA ZVEZDU

GOOOL - Po nepisanom fudbalskom pravilu, stigla je kazna za promašaje i neodlučnost. Son je duplirao prednost gostiju. Ali je poslao loptu u prostor, Žander je zakasnio sa uklizavanjem, a njemu nije bilo teško da zakuca loptu u mrežu.

22:20 - NOVI GOL SONA

GOOOL - Blic-krig gostiju. Nedugo posle drugog, mreža Borjana se zatresla i treći put. Dobar centaršut sa leve strane, Son je ostao sam i nije mu bilo teško da pogodi.

22:25 - MILOJEVIĆ NAPRAVIO SVE PROMENE

Milojević je napravio sve tri promene. Ušli su Kanjas i Boaći, a iz igre su izašli Jovančić i Garsija. Na drugoj strani je Eriksen zamenio Alija.

22:33 - ZVEZDA POKUŠAVA, BEZ OZBILjNIH PRILIKA

Pokušava Zvezda da pripreti, ali nema ozbiljnih šansi. Totenhem rutinski čuva prednost.

22:38 - PAVKOV POVREĐEN, ZVEZDA SA DESETORICOM

Pavkov ne može da nastavi meč. U pokušaju da dođe do lopte je nezgodno doskočio. Lekarska ekipa je ušla na teren i na kolicima je izašao van. Imao je dosta poteškoća da se osloni na levu nogu. S obzirom da je Milojević napravio sve promene, meč nastavljaju sa desetoricom.

22:42 - NAVIJAČI RANIJE NAPUSTILI STADION

Neki navijači su, usled činjenice da je pitanje pobednika rešeno, ranije napustili stadion "Rajko Mitić".

22:48 - IGRAĆE SE JOŠ ČETIRI MINUTA

Sudija je produžio drugo poluvreme za četiri minuta.

22:52 - I BOAĆI IZAŠAO IZ IGRE

Zvezda je ostala sa devetoricom na terenu. Skip, koji je ušao u igru je neoprezno startovao i povredio napadača Zvezde Boaćija.

22:54 - KRAJ UTAKMICE

Meč je završen. Totenhem je ubedljivo slavio.