STRELCI: Savić u 67. minutu za Crvenu zvezdu, a Vinisijus u 80. minutu za Kluž. Stadion: „Arena Dana“ u Vindišgarstenu“. Gledalaca: 700. Sudija: Roman Smolinski (Austrija).

C. ZVEZDA: Popović – Gobeljić (od 58. Konotar), Stojković (od 46. Savić), Milunović, Rodić (od 46. Jirka) – Čaušić (od 80. Stanojev), Jovančić (od 61. Vulić), Ivanić (od 70. Jovičić) – Marin (od 61. Ben), Jevtović (od 61. Simić), Boaći (od 61. Vukanović).

KLUŽ: Arlauskis, Peteleu, Burka, Boli, Kamora, Kostaše, Itu, Bordejanu, Kulio, Mailat, Rondon. Igrali su još: Rondon, Rus, radu, Sušić, Vinisijius, Paun.

NIJE se dalo Vujadinu da postane junak Zvezdine pobede protiv rumunskog prvaka . Golom sada već bivšeg kapitena, Crvena zvezda je vodila protiv Kluža, koji je u finišu uspeo da dođe do izjednačenja u prijateljskom meču na pripremama u Vindišgarsetnu – 1:1.

Savić je ušao na početku drugog poluvremena, a u 67. je kao nekad njegov tata Dušan, glavom zakucao loptu u do tada začaranu mrežu Arlauskisa . Ipak, na sličan način je štoper rivala Vinisijus uspeo da u 80. minutu poravna rezultat.

Da su ih kojim slučajem kuglice spojile u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, srpski prvak bi bio veliki favorit protiv rumunskog. Crvena zvezda jr ostavila mnogo bolji utisak, pogotovo u prvom poluvremenu, kada su se sudarile trenutno najjače postave, Beograđani su pokazali sa su za klasu kvalitetniji, zreliliji tim. Međutim, nikako ih nije hteo gol. Propustili su čak pet stopostotnih prilika u prvih 45 minuta, non-stop „davili“ rivala i nisu mu dozvolili da priđu Popovićevom golu. Uzdisali su brojni Zvezdini navijači na tribinama, promašaji su se ređali, mada je i golman Kluža Araluskis činio čuda. Raspoloženi Jovančić je dva puta bio i omanuo na ziceru, lopte su fijukale pored stativa kada su pucali Ivanić i Marin. I umesto da bude dva ili tri nula, na odmor se otišlo sa egal rezultatom.

Kada su prvi put Rumuni opasno zapretili, briljirao je golman Zoran Popović i skinuo im dva zicera. U nastavku je ritam malo splasnuo, brojne izmene su najviše uticale da meč uspori, ali su navijači videli dva gola. Sa nerešenim rezultatom, Rumuni mogu da budu presrećni.