DEGENEK POTPISAO ZA ZVEZDU: Želim da ostvarim san kluba i velike armije navijača

Tanjug

05. 07. 2018. u 15:48

Ovo je velika čast za mene, dolazak u najveći klub na Balkanu i za mene lično i moju porodicu. Otkad znam za sebe navijao sam za Zvezdu – rekao je novi štoper crveno-belih

ДЕГЕНЕК ПОТПИСАО ЗА ЗВЕЗДУ: Желим да остварим сан клуба и велике армије навијача

Svetozar Mijailović i Miloš Degenek foto: FK Crvena zvezda

Australijski fudbalski reprezentativac Miloš Degenek potpisao je trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je srpski šampion.

Štoper koji je rođen u Kninu već od petka staviće se na raspolaganje treneru Vladanu Milojeviću.

- Ovo je velika čast za mene, dolazak u najveći klub na Balkanu i za mene lično i moju porodicu. Otkad znam za sebe navijao sam za Zvezdu, a moj otac naravno dugo pre toga. Utisci su fenomenalni, odlično sam primljen od strane svih u klubu. Radujem se novim izazovima i početku moje karijere u Zvezdi. Moja očekivanja su samo da ću dati svoj maksimum za ovaj dres, jer ništa ispod maksimuma ne dolazi u obzir. Želim da ostvarim svoj san, san kluba, ali pre svega san velike armije navijača i da se plasiramo u Ligu šampiona - rekao je Degenek za klupski sajt.

On je rođen 1994. godine, kao beba je posle "Oluje" stigao u Beograd, a nakon NATO bombardovanja Srbije 1999. godine njegova porodica je emigrirala u Sidnej.
Igrao je za drugi tim Štutgarta, Minhen 1860 i japansku Jokohamu.

U mlađim kategorijama nastupao je za Srbiju i Australiju, dok je za A tim Australije odigrao 18 utakmica i bio deo tima na Mundijalu u Rusiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (9)

crno-beli svet

05.07.2018. 16:17

Ahahaaaa...jesi pre nego sto si se rodio navijao za lopove iz rupe kao i borjan i ostali,koja smesna matrica gluposti...Al sto da ne to prolazi kod degena koji veruju kako su rupasi cetnicki,velikosrpski tim,ko sisa to sto ih je osnovao KRCUN kao prvi komunisticki tum u Srbiji,pa to je samo glupa istorija,zar ne???

melbourne

05.07.2018. 18:39

@crno-beli svet - Hromi zagorac mali jozek je eliminisao Krcuna cim je Slobodan poceo otvarati oci.

неимени

05.07.2018. 22:45

@crno-beli svet - Срби навијају за Звезду. Ви мањине навијајте за кога вам драго.

leon

06.07.2018. 09:53

@crno-beli svet - Mali crni svete , nismo mi nikakav četnički klub mi smi ponosan srpski klub veoma poznat i cenjen u svetu sporta za razliku od vas, mali crni svete iz Zagorja...

Srbin pravoslavac

06.07.2018. 13:56

@crno-beli svet - @neimeni; Da si reko Romi (cigani) bio bi 100% u pravu, ovako lupetanje po tastaturi !!

Севера Део

05.07.2018. 18:16

пошто је из Книна сигурно навија за Звезду,као и родитељи.

Aleksandar

05.07.2018. 18:48

Ceo Knin je navijao za Zvezdu. Sluzio sam vojsku tamo 85/86 i dobro znam kakva je situacija bila.