Liverpul krenuo jako u jačanje tima: Došao Fabinjo, stiže i Fekir
29. 05. 2018. u 10:06
Engleski premijerligaš doveo je Brazilca iz Monaka za 45 miliona evra, ali se odmah okrenuo novom transferu iz Francuske i ponudio 69 miliona za fudbalera Liona Nabila Fekira
Fabinjo foto: AP Photo/Dave Thompson
Engleski premijerligaš Liverpul doveo je Brazilca Fabinja iz Monaka za 45 miliona evra, ali se odmah okrenuo novom transferu iz Francuske i ponudio 69 miliona za fudbalera Liona Nabila Fekira.
Samo dva dana od poraza od Real Madrida (3:1) u finalu Lige šampiona, klub sa “Enfilda” počeo je sa pojačanjima za novu sezonu u kojoj ima velike ambicije, a od ranije je dogovorio i dolazak Nabija Kejte iz Lajpciga.
Fabinjov transfer je ozvaničen, a sledeća meta je odlični francuski reprezentativac iz Liona i strelac 23 gola prošle sezone.
Menadžer Jirgen Klop se na njima neće zaustaviti jer je zainteresovan i za transfer golmana Rome Alisona Bekera i želi da ga učini najskupljim čuvarom mreže ikada.
Nosferatu
29.05.2018. 10:58
I sta kazete za Grujica, hoce li igrati sledece sezone?
Komentari (1)