Sampaoli: Mesiju je na glavu prislonjen pištolj zvani SP

Tanjug

26. 03. 2018. u 16:08

Ako ga ne osvoji, on je mrtav. Kao rezultat toga ne može da uživa u svom talentu. Sva ta negativnost oko reprezentativnog fudbala šteti Leu - kaže selektor Argentine

Сампаоли: Месију је на главу прислоњен пиштољ звани СП

Lionel Mesi Foto: EPA-EFE/RODRIGO JIMENENZ

Selektor fudbalske reprezentacije Argentine Horhe Sampaoli izjavio je danas da je Lionel Mesi pod neviđenim pritiskom kada igra za državni tim i da je to sigurno jedan od razloga što još nema trofej.

Mesi je igrajući za Argentinu izgubio četiri finala - tri puta Kopa Amerike i jedno na Svetskom prvenstvu, ali ima olimpijsko zlato iz Pekinga 2008. godine.

- Mesiju je na glavu prislonjen revolver koji se zove Svetsko prvenstvo. Ako ga ne osvoji, on je mrtav. Kao rezultat toga, on ne može da uživa u svom talentu. Sva ta negativnost oko reprezentativnog fudbala šteti Mesiju - napisao je Sampaoli u knjizi koja uskoro izlazi, a prenosi Marka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije