Paolo Kanavaro pomoćnik bratu Fabiju u Kini

Tanjug

29. 12. 2017. u 11:27

Fudbaler Sasuola Paolo Kanavaro krenuće trenersku karijeru i to kao asistent bratu Fabiju Kanavaru u kineskom Gvangdžou Evergrandeu

Паоло Канаваро помоћник брату Фабију у Кини

Fabio Kanavaro

Fudbaler Sasuola Paolo Kanavaro krenuće trenersku karijeru i to kao asistent bratu Fabiju Kanavaru u kineskom Gvangdžou Evergrandeu.

Kanavaro će se odmah posle utakmice Serije A protiv Rome u subotu, kada je najavljen njegov oproštaj od aktivnog igranja, priključiti Fabiju u redovima sedmostrukog uzastopnog prvaka Kine.

"Imam visoke ambicije i hvala čelnicima Sasuola što su me pustili da započnem novo poglavlje. Sasuolo je moja kuća, sad je napuštam i radiću sa Fabiom. Nedostajaće mi igranje, ali jedva čekam da krenem trenersku karijeru", rekao je Paolo Kanavaro za italijanske medije.

Fabio Kanavaro u novembru se vratio u Gvangdžou kao naslednik Brazilca Luisa Felipea Skolarija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije