INCIDENTI U ČEŠKOJ: Lev osudio Zig hajl
03. 09. 2017. u 19:31
Zgrožen sam i izuzetno razočaran tim ispadima. Oni nisu naši navijači. Obrukali su našu zemlju na međunarodnoj sceni - izjavio je Lev
Joakim Lev
GRUPICA navijača reprezentacije Nemačke zgrozila je sve prisutne na utakmici sa Češkom u Pragu (2:1) uzvikivanjem nacističke parole "Zig hajl".
Posle susreta, fudbaleri "pancera" su odlučili da ne pozdrave taj deo tribina, a huligane je osudio i selektor Joakim Lev.
- Zgrožen sam i izuzetno razočaran tim ispadima. Oni nisu naši navijači. Obrukali su našu zemlju na međunarodnoj sceni - izjavio je Lev.
MiRa
03.09.2017. 19:52
Tako se to radi dragi susedi. A vas za dom s....?
Dobro pa nije aplaudirao i cestitao kao trener i rukovodstvo Hrvatske
Divna prilika da vidimo istinu,,kako i koliko ce biti kaznjena reprezentacija Nemacke , domacin i organizator meca,,,,,kad je Srbija u pitanju oduzimaju se bodovi ,velike kazne itd ,,,da vidimo tu demokratsku i ravnopravnu EU
Covek se bar ogradio od tih izroda. Kod nas nasi ne smeju da zucnu
I sada lepo diskvalikovati nemce!
Komentari (7)