Zajednica Superlige: O ujedinjenju 7. avgusta
30. 07. 2017. u 22:10
Predsednik Zajednice Superlige Dragomir Lazović istakao je da većina klubova s kojima je kontaktirao podržava ideju FS Srbije da se ujedine udruženja superligaša i prvoligaša
PREDSEDNIK Zajednice Superlige Dragomir Lazović istakao je da većina klubova s kojima je kontaktirao podržava ideju FS Srbije da se ujedine udruženja superligaša i prvoligaša.
On je istakao da će se o toj temi, formiranju zajednice profesionalnih klubova Srbije, raspravljati i verovatno glasati na sednici Zajednice Superlige, koja je zakazana za 7. avgust.
Crvena zvezda i FSS su tokom subote razmenjali otvorena pisma s različitim stavovima u pogledu funkcionisanja Udruženja superligaša, ingerenciji saveza i promenama u Statutu.