Dibala srušio Barselonu, pa produžio ugovor do 2022. godine

Tanjug

13. 04. 2017. u 13:10

Jedan od najboljih fudbalera Juventusa Paulo Dibala produžio je ugovor do 2022. godine, nepuna dva dana nakon što je sa dva gola srušio Barselonu (3:0) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona

Дибала срушио Барселону, па продужио уговор до 2022. године

Paulo Dibala foto: Tanjug AP

Jedan od najboljih fudbalera Juventusa Paulo Dibala produžio je ugovor do 2022. godine, nepuna dva dana nakon što je sa dva gola srušio Barselonu (3:0) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Sjajni Argentinac je neko vreme pregovarao sa petostrukim uzastopnim prvakom Italije oko nove saradnje, a sve dileme otklonio je posle meča u Torinu kada je izjavio da ga ne zanimaju ponude Real Madrida i Barselone.

"Ovo je veliki potez gledajući ka budućnosti, Dibala je naš još pet godina", navodi se u saopštenju Juventusa na zvaničnoj internet stranici.

Torinski tim će ujedno platiti osam miliona evra Palermu, nekadašnjem klubu Dibale, na osnovu ranije sklopljenog transfera.

Dibala će postati drugi najplaćeniji igrač Juventusa sa rastujućom platom do sedam miliona evra, što je za 500.000 evra manje od Gonzala Iguaina.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)