Božović: Ne bih otišao ni da smo izgubili, to sam rekao da bih podigao motiv igračima
08. 03. 2017. u 20:01
Fudbal je zbog ovoga interesantan, u jednom momentu si na nuli, a u drugom na vrhu - kaže trener Zvezde. Neshvatljiv pad u drugom poluvremenu - kaže Ivanović
Miodrag Božović Foto: Arhiva VN
Izazvao je Miodrag Božović mnogo polemike na konferenciji za štampu pred duel sa Vojvodinom. Tada je rekao da će otići sa klupe ukoliko njegova ekiipa ne dobije meč u Novom Sadu.
Uspeli su beogradski crveno-beli da nadoknade zaostatak od dva gola i da pobede, a u izjavi za “Arenu sport” posle meča se osvrnuo na reči sa konferencije.
- Ne bih otišao i da smo izgubili. To sam rekao da podignem motiv igračima - sa osmehom je rekao Božović.
Osvrnuo se na sam meč.
- Teško je reći zašto smo počeli da igramo tek kada smo primili golove, posle toga je Vojvodina imala i dve dobre šanse. Na poluvremenu sam igračima rekao da ćemo pobediti ako damo gol. Eto, zbog ovoga je fudbal interesantan, jer je čovek u jednom momentu na nuli, a u drugom na vrhu - poručio je strateg Zvezde.
Trener domaćeg tima Dragan Ivanović nije mogao da objasni šta se desilo sa njegovim izabranicima posle prvih 45 minuta.
- Neshvatljiv pad u drugom delu, ne znam da li je zbog karaktera igrača ili iz nekog drugog razloga. U prvom poluvremenu smo igrali odlično, dali dva gola, imali dve-tri izgledne prilike. Nismo u nastavku uspeli da nametnemo ritam iz prvog dela i to je posledica svega toga. Videćemo šta psihološki možemo da uradimo - zaključio je Ivanović.
Uros Radovic
08.03.2017. 20:11
Tuga Bozija demonstriranje sile u fazonu moze nam se!!!
@Uros Radovic - Nije Božija nego grobarska večita tuga.
Па зар након ове дечије намештаљке, и претходне крађе на Маракани , имате образа да ишта изјављујете ? Србијо, на шта си спала?
@ss - Upravo na takve kreature koje misle da prave analogiju ranijih i sadašnjih događanja. Stidi se!
Moralna gromada.
Komentari (16)