Tadić produžio ugovor sa Sautemptonom

Beta

12. 08. 2016. u 11:47

Srpski fudbaler potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa klubom. Zaista sam srećan, imao sam i drugih opcija, ali smo se složili da je najbolje da ostanem - kaže Dušan

Тадић продужио уговор са Саутемптоном

Dušan Tadić Foto: Arhiva VN

Fudbaler Sautemptona Dušan Tadić produžio je ugovor sa tim klubom na još četiri godine, preneli su danas britanski mediji.

- Zaista sam zadovoljan. Proveo sam dve lepe godine u klubu, imam dobar odnos sa navijačima, igračima i svima u klubu. Zaista sam srećan što sam potpisao novi ugovor. Klub je uložio mnogo napora da bi me zadržao i to veoma cenim. Imao sam i drugih opcija, ali složili smo se da je najbolje da ostanem u Sautemptonu - rekao je Tadić, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Srpski fudbaler je 2014. godine iz Tventea došao u Sautempton i do sada je postigao 13 golova i imao 21 asistenciju.

Izvršni direktor Sautemptona Les Rid rekao je da mu je drago što je Tadić produžio ugovor.

- Dušan je bio važan deo našeg uspeha u prethodne dve sezone. On je kreativan, odlučan i koncentrisan. Siguran sam da će pod vođstvom novog trenera Kloda Puela nastaviti da napreduje i da će biti jedan od najvažnijih igrača, ne samo ove sezone, nego i narednih godina - kazao je Rid.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije