Ostojić: Razgovarao sam sa ljudima iz Partizana, sada bi mi bilo draže da potpišem

V. N.

28. 06. 2016. u 09:49

Znam sredinu, poznati su mi i trenerski kvaliteti Ivana Tomića... Ostaje još da se vidi šta i kako – istakao je iskusni defanzivac

Остојић: Разговарао сам са људима из Партизана, сада би ми било драже да потпишем

Bojan Ostojić i Everton foto: Arhiva VN

Sportski sektor Partizana polako zatvara tim za nastupajuću sezonu. Crno-beli su u prethodnih nekoliko nedelja doveli osam novajlija, golman Čukaričkog Nemanja Stevanović postaće deveta letnja akvizicija, a jubilarni 10 novi igrač crno-belih mogao bi da bude njegov dojučerašnji saigrač Bojan Ostojić.

Iskusni štoper je slobodan u izboru nove sredine posle isteka ugovora sa timom sa Banovog brda, a na listi želja kluba iz Humske bio je i zimus, dok je na klupi osvajača Kupa Srbije sedeo Ljubinko Drulović.

- Imao sam tad još pola godine ugovor s Čukaričkim i želeo sam da još jednom obezbedimo Evropu, što smo i uspeli. Sada je situacija drugačija, slobodan sam igrač. Sad bi mi draže bilo da potpišem za Partizan. Znam sredinu, poznati su mi i trenerski kvaliteti Ivana Tomića – rekao je Ostojić za “Sportski žuranl”, potvrdivši da kontakt sa crno-belima postoji.

– Razgovarao sam ponovo s ljudima iz Partizana, ostaje još da se vidi šta i kako... - istakao je Ostojić, koji posle tri godine napušta Čukarički.

- S Čukaričanima se nisam dogovorio oko finansijskih uslova, rešio sam da potražim novu sredinu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)

Saša Ilić

28.06.2016. 12:45

Ostojić nije bolji igrač od Jovanovića i Balažica i ovo je presipanje iz šupljeg u prazno.

Zaratustra

28.06.2016. 19:47

@Saša Ilić - Ostojić je mnogo sigurniji igrač od Jovanovića.Skočan je i brži od svih igrača iz domaće lige.Nema obeštećenje,treba mu dati šansu.