Eto zapretio tužbom Sampdoriji zbog spora oko ugovora

Beta

11. 04. 2016. u 20:12

Samjuel Eto tvrdi da je, kada je došao u Sampdoriju 2015. godine, u ugovoru postojala odredba da italijanski klub potpiše ugovor i sa Kameruncem Fabrisom Olingom

Ето запретио тужбом Сампдорији због спора око уговора

Samjuel Eto

Kamerunski fudbaler Samjuel Eto zapretio je danas da će tužiti svoj bivši klub Sampdoriju zbog spora oko ugovora.

Četvorostruki najbolji fudbaler Afrike tvrdi da je, kada je došao u Sampdoriju 2015. godine, u ugovoru postojala odredba da italijanski klub potpiše ugovor i sa Kameruncem Fabrisom Olingom, članom Etove omladinske akademije.

"Ja samo tražim da predsednik kluba Masimo Ferero i njegov advokat urade pravu stvar", rekao je Eto.

Olinga (19) je fubaler Malage, na pozajmici u belgijskom Muskronu.

Bivši fudbaler Real Madrida, Barselone, Intera, Čelsija i Evertona Eto je 2015. godine odigrao polusezonu za Sampdoriju, a u junu je potpisao za Antaliju.

Njegov advokat Luka Tolentinto rekao je da se nada da će postići dogovor sa Sampdorijom.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije