„Orlići“ su ispustili pobedu. U prijateljskom duelu sa vršnjacima iz Ukrajine odigrali su nerešeno 2:2 (0:0) u meču u kojem su imali više od igre i više prilika za pobedu od gostiju. Izabranici selektora Aleksandra Jankovića imali su prednost dva puta, ali su gosti uspeli oba puta da poravnaju rezultat, a pred kraj meča imali su priliku i da trijumfuju. Pogotke za reprezentaciju Srbije postigli su, kao i protiv Bugarske u Inđiji, Stefan Šćepović i Darko Lazović.

U prvom delu meča naša selekcija je dominirala, Stefan Šćepović je u dva navrata pogodio stativu, zatim propustio još jednu šansu, a Saša Marković dve.

Sve se desilo u drugom poluvremenu. Šćepović je najzad postigao gol, posle sjajne asistencije Đuričića. Izjednačio je fenomenalnim udarcem Kartušov, da bi u 71. minutu Lazović ponovo doneo prednost „orlićima“. Međutim, samo sedam minuta kasnije, Ukrajinci su izjednačili golom Pavlova.

SRBIJA - UKRAJINA 2:2 (0:0)
STRELCI: Šćepović u 51. i Lazović u 71. za Srbiju, a Kartušov u 55. i Pavlov u 78. minutu za Ukrajinu. Stadion: „Karađorđe“ u Novom Sadu. Gledalaca: 2.000. Sudija: Robert Kiš Čepegi (Srbija). Crveni karton: Krčmarević (Srbija) u 84. minutu.
SRBIJA: Aleksić - Gudelj, Medojević, Maksimović, Rodić (od 63. Nastasić) - Ignjovski (od 72. Krčmarević), Mitošević, Marković (od 65. Knežević), Lazović, Đuričić – Šćepović.
UKRAJINA: Krijukov (od 63. Jaškov) - Parcvanija (od 46. Kartušov), Plastun, Grečiskin, Pavlov - Jeremenko (od 46. Čajkovski), Zapadnija (od 58. Putraš), Ribalko (od 63. Šahov), Gomčenovski (od 46. Savin) - Bogdanov, Ohanasenko (od 74. Fedotov).