Kusturica: Sloboda Mićalović glumi pored Monike Beluči

R. GUTIĆ

11. 06. 2013. u 21:02

Pored Monike Beluči, u najnovijem filmu Emira Kusturice, radnog naslova “Na mlečnom putu”, jednu od većih uloga imaće i naša glumica Sloboda Mićalović

PORED Monike Beluči, u najnovijem filmu Emira Kusturice, radnog naslova “Na mlečnom putu”, jednu od većih uloga imaće i naša glumica Sloboda Mićalović.

Obelodanio je to u utorak proslavljeni režiser podsetivši da će snimanje početi 14. juna i da će film u prva dva dana biti sniman u okolini Mećavnika na Mokroj Gori, a posle toga na Klobuku kod Trebinja. Italijanska glumica će krajem jula ili početkom avgusta doputovati u grad na Trebišnjici, gde će i biti smeštena. Glavnu mušku ulogu igra Kusturica.

- Monika nije imala nikakve posebne zahteve u odnosu na ostale glumce. Jedino je tražila da tokom i posle snimanja ne bude u lošijem smeštaju od ostalih članova filmske ekipe - rekao je Emir Kusturica.

- Film finansiraju francuska i meksička firma i nema srpskih para, ni iz Republike Srpske ni iz Srbije - bio je kategoričan reditelj i najavio da će tokom snimanja u Trebinju biti promovisan i njegov novi roman “Sto jada”, u izdanju Kompanije “Novosti”.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (6)

aladin

13.06.2013. 00:06

Opet ovaj sto je cesce u javnosti sad od kada se povukao iz javnosti. Kakav folirant.