Mikiju godina kućnog zatvora

S. KOSTIĆ

14. 06. 2019. u 13:19

Posle incidenta u "Zadruzi", Miroslav Đuričić sklopio sporazum sa sudom. Zabrana prilazka Suzani Perović i Nadeždi Biljić

Микију година кућног затвора

Đuričića privode u sud u Rumi Foto Jutjub printskrin

MIROSLAV Miki Đuričić (42) iz Kupinova u petak je priznao krivicu za incidente u rijaliti šou programu "Zadruga 2" i nagodio se sa tužilaštvom u Osnovnom sudu u Rumi. Njemu je sudija Biljana Spajić izrekla kaznu u trajanju od godinu dana kućnog zatvora i zabranu prilaska žrtvama Suzani Perović i Nadeždi Biljić, potvrđeno je "Novostima" u ovom sudu.

Za njegovo nasilično ponašanje u "Zadruzi 2", kada je u sredu u ranim jutarnjim satima, najpre udario Suzani šamar, a kasnije štakama izudarao Nadeždu, naišlo je na osude javnosti, pa čak i njegove rodbine, ali i meštana Kupinova.


U Osnovni sud u Rumi, oko 13 časova, Đuričić je sa dve štake stigao iz Kazneno-popravnog zavoda u Sremskoj Mitrovici. On je u pratnji advokata ušao u sudnicu, a zatim pred sudijom Biljanom Spajić priznao krivicu i izrazio kajanje zbog nasilničkog ponašanja.

Kako su nam potvrdili u ovom sudu, presuda je pravosnažna i Đuričić je nakon izlaska iz zgrade otišao kući gde će narednih godinu dana služiti kaznu, zbog koje je osuđen.

Udaranje žena u rijalituju naišlo je na gnev i kod Mikijeve rodbine, koja je zgrožena takvim ponašanjem.

- Daj bože da mu ovo bude lekcija, pa da se dozove pameti. Mlad je dečko, vreme mu je da se prvo smiri, a onda i uozbilji - smatra jedan od Đuričićevih stričeva.

Inače, Đuričiću ovo nije bilo prvo nasilničko ponašanje. On je pre pet godina posle fudbalske utakmice Kupinovo - Radnički, bio osumnjičen da je prvo vređao a zatim pesnicom udario i povredio dvojicu policajaca. I u ostalim rijalitijima, bio je diskvalifikovan zbog nasilničkog ponašanja ili sankcionisan.


Pogledajte kako je Miki udarao Suzanu i Nadeždu:


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (10)

Zvocara

18.06.2019. 00:06

@Nudls - Dok je onih koji gledaju nepismene, prostake, siledzike, manipulatore, proatitutke i ostali drustveni talog, bice i obih koji ih pistaju. Ugasi daljincem.

Gospodar prsljenova

14.06.2019. 16:20

kakve kvalitete ima ovaj covek osim sto ga vodaju po rijalitima kao mecku po vasarima????

Muki

14.06.2019. 16:25

Rijaliti sou zadruga skup nepismenih i isfrustriranih likova.Zali boze kome posvecujete paznju.Sve sam talog koji bi sve uradio za 5 min lazne slave.A o ovakvima koji mlate zene ne vredi trositi reci i davati im kojekakve nagodbe, kakav bre kucni pritvor u bajbokanu pa nek tamo bude frajer.

Rade Bg

14.06.2019. 18:08

Zasto i kako ova drzava Srbija dozvoljava ove rijaliti emisije u kojima nema nista lepo i poucno? Dokle vise geadjanstvo treba da gleda sljam i olose na TV? Ima li neko u Srbiji da ustane i kaze DOSTA VISE OVOG SLJAMA i zakonski da zabrani!