NIŠTA OD RAZVODA: Jelena Karleuša demantovala pisanja medija
23. 04. 2019. u 21:04
Nedeljama se po mnogim medijima provlače spekulacije o navodnom razvodu Jelene Karleuše i Duška Tošića
Foto Fejsbuk/Jelena Karleuša
NEDELjAMA se po mnogim medijima provlače spekulacije o navodnom razvodu Jelene Karleuše i Duška Tošića. Pevačica zbog raznih okolnosti i iz različitih, javnosti dobro poznatih razloga, mesecima ne daje izjave, pa su mnogi mislili da se ni na ovu temu neće oglašavati, međutim - nije izdržala. Na insta-storiju se oglasila upravo oko navodnog razvoda i napisala:
- Tabloidni tekstovi o razvodu su apsolutna laž i izmišljotina bolesnih umova. Ne verujte, ne čitajte i ne pridajte im značaj jer lažu.
Priče o navodnom razvodu su se intenzivirale ovih dana kad je Duško prestao da prati JK na "Instagramu", a ona mu odmah sutradan uzvratila na isti način.
Jana
23.04.2019. 21:20
Jelena Karleuša je propala u svakom smislu.
eto ti sad i sta sada ko kaze a ko laze
Sram vas bilo
Odlozen razvod do daljnjeg !!!
Oni sve to rade zbog marketinga... Samo da se priča o njoj.
Komentari (5)