OGLASILA SE POSLE POSLEDNJEG SKANDALA: Severina Kojić objavljuje album 1. februara
14. 12. 2018. u 14:25
Kebina snajka je odlučila da pre albuma objavi još jedan singl, premijera "Imaš pravo" zakazana je za 17. decembar, tačno u podne, na "Jutjubu"
Foto Jelena Balić
POP pevačica Severina Kojić konačno se oglasila nakon poslednjeg skandala sa slikama na kojima je golišava, najavivši na "Instagramu" datum izlaska njenog novog albuma "Halo", sa 14 pesama.
- Dragi moji, a sad vam moram reći pravi razlog zašto kasnim s ovom pločom - obratila se Seve svojim pratiocima na toj mreži, kojih je 911.000. - Eto zato što sam slaba na pesme. Sve je bilo "unapred gotovo" (trebalo je da izađemo još u junu), a onda su mi dva svemirca po imenu Tonči Huljić i Džala Brat, kao neobavezno, samo da čujem, poslali još dve pesme. Kako odoleti dobrim pesmama? Nikako, i zato album izlazi 1. februara, a i "Kao" je izašla na taj datum. Pa, nek nam je sa srećom!
Pročitajte još - Severina pokazala šta joj Igor radi pre nastupa
Kebina snajka je odlučila da pre albuma objavi još jedan singl, premijera "Imaš pravo" zakazana je za 17. decembar, tačno u podne, na "Jutjubu". Muziku za ovu bluz pesmu napisao je Jorgos Sampanis, a tekst Marina Tucaković.