Kalinić glavni u svlačionici

M. Ć.

02. 12. 2018. u 14:15

Kapiten Poštara 1930 o popularnom voditelju

Калинић главни у свлачионици

Foto T. Ćirić

PORED toga što je popularan voditelj i glumac, Milan Kalinić stiže da se ozbiljno posveti i svojoj prvoj ljubavi - fudbalu. Letos mu se, kao golman, aktivno vratio. Veoma uspešno čuva, u 47. godini, mrežu Poštara 1930, lidera B grupe Međuopštinske lige. Rang - najniži, međutim, Kalinić je maksimalno ozbiljno posvećen obavezama. Kao plod takvog pristupa došao je, tokom jeseni, niz od osam utakmica sa samo jednim primljenim golom.

Milan je od mnogih saigrača više nego duplo stariji, čak i od kapitena Borisa Nikolića (20), koji bi komotno mogao da mu bude sin.

- Dolaskom Kalinića dobili smo sigurnost među stativama - ističe za “Novosti” Nikolić. - Njegove godine donose iskustvo. Pored toga, Milan je glavni u svlačionici. Vrlo je duhovit, uvek popravlja atmosferu. Sve najbolje mogu da kažem o njemu.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)