Princ Hari zabranio Megan da nosi odela

Novosti online

23. 07. 2018. u 12:30

Iako u budućnosti Megan možda neće nositi odela, nova članica kraljevske porodice ranije je to često činila

Принц Хари забранио Меган да носи одела

FOTO: Twitter

Vojvotkinja Megan Markl i princ Hari pripremaju se za kraljevski obilazak Australije ove jeseni, što podrazumeva pripremanje odeće za putovanje. Međutim, u Meganinom koferu ovaj put neće se naći odela.

Ona je navodno kazala suprugu da na jednom večernjem događaju na putovanju želi da nosi odelo slavne svetske dizajnerke Stele Mekartni, ali princ joj je to zabranio uz obrazloženje da takva odevna kombinacija nije u skladu s tradicijom.

Britanski mediji pišu da je Hari zabranio nošenje odela svojoj izabranici zbog toga što njegova baka, kraljica Elizabeta II, preferira da vidi žene u suknjama i haljinama.

Iako u budućnosti Megan možda neće nositi odela, nova članica kraljevske porodice ranije je to često činila.

(vijesti.me)


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

zora

23.07.2018. 13:05

Zabranio joj je, je malo jak izraz.Mislm da joj je pre objasnio razloge i zamolio je da ih ne nosi.Kod njih izrazi koje obicni ljudi koriste svakodnevno ne postoje.Nikada joj nece reci da joj nesto ZAVRANJUJE.