Seka Aleksić: Ostaviću srce na sceni

S. DOBROSAVLjEVIĆ

03. 04. 2018. u 21:31

Pevačica Seka Aleksić o koncertu koji će 14. aprila održati u “Štark areni”, Uskrsu i planovima

Сека Алексић: Оставићу срце на сцени

Seka Aleksić Foto Zoran Jovanović

U DRUŠTVU kolega, prijatelja, saradnika i predstavnika sedme sile, uz piće i bogat švedski sto, folk zvezda Seka Aleksić u utorak je na koktelu u “Štark areni” najavila solistički koncert koji će 14. aprila održati u toj beogradskoj dvorani, drugi put u karijeri. Dok su se u pozadini “vrtele” njene pesme, raspoložena pevačica je sa osmehom dočekivala prijatelje. Među prvima su stigli Adil Maksutović (jedan od gostiju na koncertu), Boban Rajović, Saša Matić, modni kreator Saša Vidić... Folk pevačica je naglasila da je sve spremno za koncert pod nazivom “Seka te čeka”, i repertoar i toalete!

- Čekam taj dan kao zapeta puška - rekla je za “Novosti” Seka Aleksić. - Gosti na koncertu su Slađa Alegro i Adil Maksutović, ali biće mnogo iznenađenja. Sve je završeno i do detalja spremno za nastup. Tri puta ću se presvući na koncertu. Do pre nekoliko dana uopšte nisam imala tremu, sada me već polako hvata. To je pozitivna euforija, nisam osoba koja ima tremu posle toliko godina na estradi. Srećna sam što ću drugi put pevati u “Areni”.

Pevačica je dobila tortu sa svojim likom, ali i veliku korpu sa voćem i cvećem, a od kolege Ćeme buket cveća. Tu su bile i Sekine koleginice Romana Panić, Goga Sekulić i Milica Todorović. Aleksićeva je istakla da neće moći da otpeva sve pesme koje želi i da je zbog toga ograničila repertoar.

- Kada bih otpevala sve pesme koje želim, koncert bi trajao četiri-pet sati, a to je nemoguće - naglašava pevačica. - Pevaću više od 40 pesama, od početka karijere do danas, sa svakog albuma po nešto. Nadam se da će publika biti zadovoljna, a ja ću dati sve od sebe da ostavim srce na sceni i pokažem emocije. Verujem da će te večeri “Arena” goreti!

Milica Todorović

Seka se veoma raduje i predstojećem Uskrsu, koji će u svom domu proslaviti sa suprugom Veljkom Piljikićem i jednoipogodišnjim sinom Jakovom.

- Poštujem i volim sve praznike, tako živim i tako vaspitavam sina - priča Seka. - Radujem se što ću farbati jaja na Veliki petak, a glavni asistent biće mi Jakov. Uskrs ćemo proslaviti kod kuće, a posle toga idemo na nekoliko dana u Negotin, kod Veljkovih roditelja.

Saša Vidić i Adil Maksutović

Pevačica je nedavno izjavila da je spremna za još jednu bebu:

- Desiće se kada za to dođe vreme. Prirodno je da kao mladi bračni par iščekujemo i drugo dete, voleli bismo da ih bude što više. Nadamo se da će nam Bog ispuniti tu želju.

Seka i Saša Matić

TRENINZI SVAKOG DANA

SEKA Aleksić nam je rekla da je za koncert i fizički spremna i da svakodnevno trenira:

- Priznajem da je naporno, jer treba uskladiti treninge, gostovanje u emisijama, obaveze oko deteta, što mi je prioritet. Ali to su lepe obaveze i nekako uspevam.

Boban Rajević sa sinom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)