Mali Keba se sprda sa policijom

V. N.

04. 10. 2017. u 21:20

Neobična objava sina folkera Dragana Kojića na “Instagramu”, a na fotografiji je - interfon

Мали Кеба се спрда са полицијом

BURA oko subotnjeg informativnog razgovora Dragana Kojića Kebe u Bezbedonosno-informativnoj agenciji (BIA), zbog ugrožavanja nacionalnih interesa, i dalje se ne stišava, ali prelazi u šalu. Igor Kojić, sin folk pevača, u sredu je na “Instagram” postavio fotografiju interfona sa ulaznih vrata u zgradu, ali umesto prezimena, piše “policija”, “BIA”, “tužba”, “socijalna služba”, “Paparaco lov” i na kraju “sekundarne sirovine”, uz komentar “Šta drugo nego kupiti novi interfon”. Na to se nadovezala njegova majka Olja (Kebina supruga), poručivši kratko: “Kupujem”.

Na pitanje jednog od njegovih pratilaca na koje dugme da pozvoni, Igor objašnjava:

- Prvi i drugi zvone u proseku 37 puta po dolasku, treći taster se baš, ono, brzo izliže, četvrti - ne znam uopšte odakle im ta adresa, peti da olakšamo ljudima posao, a ti možeš na ovaj šesti, samo ponesi makar stari toster.

Među komentarima našao se još jedan duhovit - “Je li istina da Kebina nova pesma ima dalmatinski šmek i da se zove ‘BIA san ti drag’”.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (10)

Damjan T.

05.10.2017. 06:46

Pa, molim odgovorne iz "V.Novosti" da objave istinu! Istina je da je Keba bio na informativnom razgovoru u BIA, zbog toga što postoji osnovana sumnja da radi za hrvatsku obaveštajnu službu Ovo su objavile većine medija!

Na stranu to što koristite taj izraz

05.10.2017. 14:47

neprimeren ozbiljnim novinama, ali, s oproštenjem, ko se ne sprda s ovakvom našom policijom?