Realno, teško je poverovati da je ova žena baka!

NovostiOnline

20. 07. 2017. u 13:23

Između koncerata, malo predaha i odmora u kući u Lepetanima Neda odmara sa porodicom svakog leta! Fotografija sa unucima govori više od reči

Реално, тешко је поверовати да је ова жена бака!

POP diva Neda Ukraden nikada nije krila da joj boravak u kući u Lepetanima pričinjava istinsko zadovoljstvo. Još ako se zadesi da u istom trenutku na odmoru budu ćerka Jeca i zet Peca sa Nedinim unučoćima, onda je to zaista - uživancija!

- Moje parče raja je leto, more, Boka i moji unuci! Između koncerata, malo predaha i odmora u mojoj kuci u Lepetanima gde sam sa porodicom svakog leta! - rekla nam je Neda, koja i dalje u kupaćem kostimu izgleda zanosno.

Posle brojnih nagrada i koncerata u Nedinoj godini jubileja, slavnu pevačicu tek očekuju brojni nastupi širom Jadrana - u Gospiću, Murskoj Soboti, Trogiru, Orebiću, Neumu, ali i Novom Pazaru i Rumuniji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

Pero

17.08.2017. 14:26

Kolikoje plasticnih operacija imala to samo ona zna . Nije ona bas nista posebno onase samo fotografise tako boze moj daje Mladja. Uostalom je bas baba I treba dase Tako ponasa