VIDEO: Amerikanka peva na srpskom
12. 02. 2017. u 20:01
Nvando obradila pesmu Milice Pavlović "Mogla sam" sa novog albuma"Boginja"
Foto Jutjub
AMERIKANKA Nvando obožava srpsku muziku, a nedavno je na svoj način otpevala pesmu "Mogla sam" sa novog albuma Milice Pavlović "Boginja" i taj snimak postavila na "Jutjub".
- Zaista volim srpsku muziku i odlučila sam da uradim obradu pesme "Mogla sam" - poručila je simpatična Nvando. - Gledala sam Miličin spot sve dok nisam naučila celu pesmu. Učim srpski jezik pa sam već znala neke reči iz pesme. Ipak, znam da sam napravila greške, zato vas molim da mi u komentarima date savete da popravim svoj srpski. Hvala vam!
Milica Pavlović je oduševljena obradom svoje pesme a na društvenim mrežama napisala kratak komentar:
- Muzika ne poznaje granice. Bravo!
sasketaja
13.02.2017. 08:54
Mislim da cu da snimim sebe kako pevam neku popularnu pesmu u Gvinei Bisao i automatski postajem zvezda tamo i odooooh :)
Ja vidim samo da diže nogu i pokazuje gaćice ali skoro ništa ne razumem! ?!?
Komentari (1)