Propali pregovori pobunjenika i Gadafijevih snaga
05. 09. 2011. u 08:59
Pregovori o predaji snaga lojalnih Gadafiju u gradu Bani Validu su propali, izjavio je glavni pregovarač pobunjeničkog Nacionalnog prelaznog saveta
"Ostavljam vojnom komandantu da reši problem", rekao je Kenshil upitan da li će na taj grad, u kome se, kako se veruje, krije jedan od Gadafijevih sinova, biti izvršen napad, preneo je AFP.
Za sada se ne zna gde se nalazi svrgnuti libijski lider.
Premijer Alžira Ahmed Ujahia je u međuvremenu saopštio da je sudbina prebeglih članova Gadafijeve porodice odgovornost te zemlje i rekao da je reč o humanitarnom slučaju.
"Libijci su od nas zatražili da ih smatramo Alžircima", rekao je on, ne precizirajući koji Libijci su izneli takav zahtev.
pera
05.09.2011. 10:05
Scenario isti, kraj se zna ali gleda onaj odozgo i on će jednog dana vraćati krivcu ono što je zadužio. Ovi ljudi nisu ništa krivi zato što imaju naftu a neko bi da je uzme džabe.
@pera - Taj sto gleda , davno je prestao da gleda nas , kad shvatimo da njima ni carrobnjak Merlin ne moze pomoci, ne samo njima i nama eeeeeeeee kad to shvatimo mozemo da nastavimo ovim bednim zivotom ne vodeci tudju politiku !!!
@ pera@ ma i u pravu si,ali i nisi...Da neko gleda odgore nebi se takve stvari desavale...Pa pogledaj samo Nemacku;da je "neko gledao" ona vise nebi ni postojala kolko je zla nanela svetu...Amerika takodje...Turska u proslosti je cinila najvece genocide,pa nevidim da ispasta previse...Nazalost ! Mozda neko i gleda odgore,al ga nezanima previse.Ja se samo nadam da ce odnos snaga u svetu da se promeni uskoro...
Komentari (3)