ŠVERCOVALI 1,2 TONE KOKAINA: U Tivtu uhapšena dva državljanina Hrvatske po poternici Interpola Lisabon
19. 09. 2019. u 18:51
Policija je u četvrtak u Tivtu, u okviru ciljane protrage koja je provedena u saradnji sa nadležnim službama Portugala i Republike Hrvatske, uhapsili dve osobe koje se potražuju od strane NCB Interpol Lisabon zbog trgovine drogom
Ilustracija; Foto: Depositphotos
Uhapšeni su M.A. (46) i Ž.B. (53), obojica državljani Republike Hrvatske, koja se potražuju radi obezbeđivanja njihovog prisustva u krivičnom postupku koji se vodi protiv njih zbog sumnje da su počinili krivično delo trgovina drogom.
PROČITAJTE JOŠ: Švercovali kokain vredan 1,2 milijarde dolara!
- Kako se sumnja, 23. juna 2018. godine sa Kariba u Portugal brodom su prevozili kokain, koji je bio skriven u unutrašnjosti broda. Ukupno je pronađeno i oduzeto oko 1.200 kilograma kokaina, saopštila je Uprava policije Crne Gore.