Sutomore: Bombama na kuću Vuksanovića

B. D.

30. 06. 2016. u 17:12

Dve ručne bombe bačene u dvorište porodične kuće S. Vuksanovića, ispred poslovnog prostora u kome je smeštena apoteka, ali srećom nisu eksplodirale

Сутоморе: Бомбама на кућу Вуксановића

Bombe bačene ispred apoteke

SUTOMORE - Dve ručne bombe bačene su u četvrtak ujutro u dvorište porodične kuće S. Vuksanovića u Sutomoru. Srećom bombe koje su nepoznati počinioci bacilli ispred poslovnog prostora u kome je smeštena apoteka “Vuksanović” nisu eksplodirale i nema povređenih.

Portparol Osnovnog tužilaštva u Baru Irena Rajković potvrdila je da su bombe bačene u dvorište porodične kuće.

U policiji saznajemo da su po prijemu informacije prostor apoteke ogradili trakama. Bombe je uklonila ekipa sektora za razminiranje, a do dolaska ekipe i tokom uklanjana saobraćaj u ovom delu ulice bio je blokiran.

- Izuzeti su tragovi i naložena su potrebna veštačenja - saopšteno je medijima u tužilaštvu dodajući da je izviđaj u toku. Šta je motiv napada za sada nije poznato.

Ovo nije prvi napad na Vuksanoviće.Podsetimo, na njihov objekat je pucano u noći između 11.i 12.oktobra prošle godine. Policija je tada provela Andriju Dedića iz Bara. On je pušten da se brani sa slobode.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)

Благота

01.07.2016. 13:02

За џабе му фирма написана на латински кад је Србин...

veliki pjesak Bar

01.07.2016. 16:36

@Благота - ne postoje srbi u CG, vec posrbice. srbin za vrem turaka je oznacavo pravoslavca, latin katolika, a turcin muslimana, znaci on je crnogorac srbin.