DVOSTRUKO UBISTVO U PLJEVLJIMA: Likvidirani muž i žena

M.D.

19. 04. 2016. u 23:05

Radoš Terzić izrešetan je dok je pokušavao da pobegne, a usled ranjavanja preminuo je na putu do pljevaljske bolnice. Supruga Slobdanka ubijena je najverovatnije na očigled dvoje maloletne dece

ДВОСТРУКО УБИСТВО У ПЉЕВЉИМА: Ликвидирани муж и жена

Radoš i Slobodanka Terzić

Direktor pljevaskog Centra za sport i rekreaciju Radoš Terzić i njegova supruga Slobodanka ubijeni su večeras oko 21 sat u Pljevljima.

Terzić je ubijen na ulazu u Gradski stadion najverovatnije iz automatske puške, a Slobodanka u njihovom stanu u pljevaljskom naselju Varoš.

Prema nezvaničnim informacijama, policija sumnja da ih je ubio Slobodankin bivši suprug G. D., inače bivši pripadnik Arkanovih tigrova, od kojeg se razvela pre 10-ak godina.

Prema informacijama na Terzića je dok je pokušavao da pobegne pucano više puta, a usled ranjavanja preminuo je na putu do pljevaljske bolnice.

Njegova supruga Slobdanka ubijena je najverovatnije na očigled dvoje maloletne dece.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (4)