Palio toalet-papir i zapalio - ostrvo!

Beta

06. 08. 2016. u 23:44

Španske vlasti su saopštile danas da se na kanarskom ostrvu La Palma širi požar koji je izazvao jedan Nemac kada je zapalio svoj upotrebljen toalet-papir

Палио тоалет-папир и запалио - острво!

Ilustracija ,Foto Tanjug, AP

Španske vlasti su saopštile danas da se na kanarskom ostrvu La Palma širi požar koji je izazvao jedan Nemac kada je zapalio svoj upotrebljen toalet-papir.

Vršiteljka dužnosti ministra poljoprivrede i životne sredine Španije, Izabel Garsija Teherina rekla je radio stanici COPE da je četvorodnevna vatrena stihija uništila između 3.500 i 4.000 hektara šume.

U požaru je u četvrtak poginula jedna osoba, a 2.500 ljudi iz tri mesta na vulkanskom ostrvu je evakuisano.

Jedan Nemac (27) priznao je u petak policiji da je slučajno izazvao požar kada je zapalio upotrebljen toalet-papir.

Više od 350 vatrogasaca bori se s požarom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)