LUDA VOŽNJA KROZ HRVATSKU: Nemac autoputem vozio 235 km/h

Tanjug

13. 07. 2018. u 11:12

Nemački državljanin jurio je autoputem A3 Bregana-Zagreb-Lipovac brzinom od 235 km/h, kada ga je kod Novske presrela hrvatska policija

ЛУДА ВОЖЊА КРОЗ ХРВАТСКУ: Немац аутопутем возио 235 км/х

Depositphotos

Nemački državljanin jurio je autoputem A3 Bregana-Zagreb-Lipovac brzinom od 235 km/h, kada ga je kod Novske presrela hrvatska policija.


Nemac (31) vozio je svoj privatni automobil marke "mercedes" nemačkih registarskih tabilica u smeru ka Zagrebu.


Policija mu je zbog prebrze vožnje uručila obavezni prekršajni nalog i izrekla novčanu kaznu od 3.000 kuna, a kao zaštitna mera izrečena mu je zabrana upravljanjavozilima „B“ kategorije na području Hrvatske u trajanju od mesec dana, preneo je hrvatski Večernji list.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

Jovan

13.07.2018. 13:24

Normalna država. Platio 400 evra, mesec dana zabrane, a ne ko ovi naši ovde, spalili bi ga na lomači, 1000 evra, plus robija.

Vlada Erding

13.07.2018. 20:48

@Jovan - Pa u normalnoj drzavi zive i po njoj voze normalni ljudi. Zato su i kazne relativno "normalne". Kod nas treba jos zesce da bude dok ti sto voze po Srpskim ulicama ne postanu normalni ljudi i normalni vozaci. Pozdrav.