Prodavao seksualna pomagala

S. M.

26. 10. 2016. u 06:06

U Banjaluci uhapšen državljanin srbije Ivan Ugarković (37)

Продавао сексуална помагала

Ilustracija

BANjALUKA - Ivan Ugarković (37), državljanin Srbije, koji je putem onlajn-oglasa prodavao seksualna pomagala, uhapšen je juče u Banjaluci, potvrđeno je "Novostima" u Centru javne bezbednosti Banjaluka.

Nakon što je uhapšen u banjalučkom naselju Lauš Ugarković je predat nadležnim organima Ministarstva bezbednosti BiH, jer je njegov nestanak prijavljen u Srbiji.

- Na osnovu naredbe Osnovnog suda Banjaluka, obavljen je pretres prilikom kojeg su pronađeni predmeti za koje se sumnja da su kupljeni na području Srbije i uvezeni u BiH izbegavanjem mera granične kontrole. Tokom ispitivanja utvrđeno je da je osumnjičeni, od decembra 2015. godine neovlašćeno uvozio artikle, koje je zatim prodavao na području BiH putem internet-sajta, saopštila je portparol banjalučkog CJB Marija Markanović.




Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)