OTVARANJE MOSTA NA IBRU: Bahtiri bi da dovede Šakiru, Haradinaj za saobraćaj na obe strane

Tanjug

16. 10. 2018. u 18:17

Bahtiri je odlučio da na dan otvaranja mosta preko reke Ibar dovede svetski poznatog pevača, a, kako je naveo, zasad je Šakira najkonkretnije ime

ОТВАРАЊЕ МОСТА НА ИБРУ: Бахтири би да доведе Шакиру, Харадинај за саобраћај на обе стране

Gradonačelnik južnog dela Kosovske Mitrovice, Agim Bahtiri Twitter Gazeta Blic@gazetablic

Gradonačelnik južnog dela Kosovske Mitrovice, Agim Bahtiri izjavio je da želi da otvori mosta preko Ibra, ka severnom delu grada, te da za tu priliku dovede Šakiru, a premijer tzv. države Kosovo Ramuš Haradinaj ga prekoreva zbog ideje da most bude otvoren samo jedan dan i samo sa južne strane grada.


Bahtiri je odlučio da na dan otvaranja mosta preko reke Ibar dovede svetski poznatog pevača, a, kako je naveo, zasad je Šakira najkonkretnije ime.

Prema njegovim rečima, Šakira je jedno od imena sa kojim opština pregovara o nastupu, iako datum otvaranja mosta, zasad, nije poznat.


PROČITAJTE JOŠ: Nije vreme za otvaranje mosta na Ibru

Dodao je i da će most na Ibru poneti ime pevača koji bude taj dan na otvaranju nastupao, prenela je prištinska "Gazeta ekspres".

Ideju je podržao ministar spoljnih poslova samoproglašenog Kosova Bedžet Pacoli, ali ne i Haradinaj, koji je danas pozvao Bahtirija da se uzdrži od takvih izjava.

"Most preko reke Ibar u Mitrovici trebalo bi otvoriti za stalni saobraćaj, a ne samo na jedan dan", poručio je predsednik privremene kosovske vlade, a prenela prištinska Koha.

Haradinaj je novinarima nakon sednice vlade rekao da most treba da bude otvoren sa obe strane i da ne treba dozvoliti da jedna strana bude zatvorena, kada se na drugoj održavaju koncerti, što je do sada bio slučaj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (147)

Kasija

16.10.2018. 18:38

Albanski nazovi politicari su u totalnom haosu. Ovo lici na jos jednu njihovu provokaciju.

Igor

16.10.2018. 18:39

Ovo je jos jedna igra albanskih politicara jos jedan vid njihove provokacije. Sramota!

Izida

16.10.2018. 18:44

Otvaranje mosta treba da bude upotpunosti u saglasnost sa bezbednošću a ne da se pravi veselje.

Ana

16.10.2018. 18:46

Ovako nešto glupo i nepromišljeno može da smisli samo neko bez trunke političke odgovornosti.

Jelena

16.10.2018. 18:47

Opa, dojadila im priča o formiranju vojske pa sad prešli na most. I još da se zove Šakira. Au brate, pa ovi skroz prolupali.

Mile

16.10.2018. 19:48

Umesto da otvaraju mostove prijateljstva i saradnje oni otvaraju most samo na jednoj polovini...cemu to?

Jovana

16.10.2018. 21:06

Stara priča dobar policajac-loš policajac.Ne bitno je to bitno je da se provociraju Srbi.

Mirko

16.10.2018. 23:05

Ovakvih rasipnika i provokatora svet nije video.Ne radi im nijedna fabrika a imaju para za najskuplje zvezde.

Maja

16.10.2018. 23:07

Neviđen cirkus i demagija.Umesto da se bave unapređenjem odnosa sa Srbima svakodnevno provociraju.

ludilo

16.10.2018. 23:16

Svasta njima pada na pamet, al da konacno trezveno razmisljaju ne. Nazalost moze im se jer arsini nisi isti za sve.

4

17.10.2018. 00:33

Kada bi placali te ludorije iz svog dzepa oni to ne bi ni radili. Imaju oni sponzore i zato se izivljavaju.

Jaca

17.10.2018. 05:48

Sta jos nece smisliti a da nije glupo. Svaka njihova ideja je ovako besmislena.