Suzavac i polivanje Mustafe
10. 03. 2016. u 20:32
Poslanici opozicije u Prištini napustili su u četvrtak sednicu Skupštine Kosova nakon što su dva puta aktivirali suzavac i polili vodom premijera Isu Mustafu
POSLANICI opozicije u Prištini napustili su u četvrtak sednicu Skupštine Kosova nakon što su dva puta aktivirali suzavac i polili vodom premijera Isu Mustafu. Skupština je posle kratke pauze nastavila rad. Opozicioni poslanici su pre napuštanja sednice koristili laser u vreme kad je na poslanička pitanja odgovarao ministar unutrašnjih poslova Skender Hiseni. Laser su koristili i kada su drugi ministri i poslanici govorili. Policija je uhapsila poslanike Muhatera Haskuka i Saljija Saljihua.
Metohijac
11.03.2016. 09:27
Svaki onaj koji je imao priliku da oseti dejstvo suzavca i u najmanjim količinama, zna da je ova cirkusijada u parlamentu Kosova nameštena i da se ne radi o suzavcu, već o podvali da bi se odugovlačilo ispunjavanje obaveza iz Briselskog sporazuma. U istom cilju su i fingirane ulične demonstracije oko zgrade parlamenta i po ulicama Prištine. Naši mediji bi trebalo da ove pojave nazovu pravim imenom i ukažu da je sve režirano, uz saglasnost Zapada.
Komentari (1)