Tončev ponovo u klinču sa SNS
18. 03. 2015. u 07:20
Opštinski odbor SNS u Surdulici optužio je Novicu Tončeva, poslanika SPS i predsednika lokalne skupštine u tom mestu, da je "po ko zna koji put napao Vladu Srbije"
OPŠTINSKI odbor SNS u Surdulici optužio je Novicu Tončeva, poslanika SPS i predsednika lokalne skupštine u tom mestu, da je "po ko zna koji put napao Vladu Srbije".
- Tokom rasprave o rebalansu budžeta za 2015. godinu, Tončev je istakao da je bio potpuno u pravu kada je pre godinu dana tražio da SPS ne ulazi u vladu sa naprednjacima, jer ova Vlada svojom politikom vodi zemlju u propast - tvrde naprednjaci. - Tom prilikom rekao je da će verovatno vrlo brzo sesti iza poslanika Živkovića i zajedno sa njim biti opozicija.
Oni su pozvali lidera SPS Ivicu Dačića da "nedvosmisleno kaže da li je SPS za reformisanu ili za tajkunsko-mafijašku Srbiju".
Tončev odgovara da nije napao Vladu već lokalni odbor naprednjaka jer, kako kaže, ne poštuju Vladinu politiku štednje:
- Rekao sam da su zaposlili 200 ljudi na fantomskim radnim mestima u Vlasinskoj hidroelektrani, od toga 30 kojima je posao razvoj sporta. Tako se ne sprovode mere štednje koje je uvela Vlada koju podržavam i ja i stranka kojoj pripadam.
jovanca
18.03.2015. 08:55
Како 30 у ЕПСу за развој Спорта. Луд и збуњен.
E da je Novica Toncev samo sad napao mere Vlade, to radi gde god mu se ukaze prilika. Postoje i snimci kako javno napada mere Vlade. Manipulator je to opasan,svaku situaciju okrene u svoju korist. Nadam se da je gospodin Vucic napokon shvatio o kakvom se profiteru radi. A Dacicu bi bilo krajnje vreme da se ogradi od ovakvih postupaka ili da potone u mulj zajedno s njim!
Dotični gospodin neprekidno kritikuje vladu Srbije iako je narodni poslanik i deo skupštinske većine ,a njegov šev sedi u kabinetu premijera Vučića.Može li se zamisliti onda kakvu spoljnu politiku vodi Ivica Dčić ako se u međuvremenu nije ogradio od izjave njegovog poslanika DR?Novice Tončeva.
@Noce - Какве ти глупости причаш? Значи нико нема право да критикује власт, ако је део владајуће већине?!? Па тако нешто слично је било у једнопартијским системима где су сви били у обавези да подржавају званичне ставове, ЧАК иако се са њима не слажу! Али, ово би требало да је ДЕМОКРАТИЈА, а ту свако има право на своје мишљење, чак иако се то мишљење разилази од става већине. Коме се не свиђа да буде критикован од "својих" људи, нек' мења систем и каже: - ово је ДИКТАТУРА и само се ЈА питам и одлучујем!
@Noce - Tako je Vanja, kritika mora da postoji,ali ako ste deo vladajuce vecine i usli ste u tu Vladu,trebalo bi da radite u interesu iste,a ne protiv nje. Narocito je licemerno sto ovaj nazovi covek udara na najbolnije mere ove vlade i povecava nemir u drzavi, a ne odrice se benificija vlasti. To je licemerje najgore vrste. Lepo ko covek nek sedne u opoziciju ,pored Zivkovica i nek raspali. To ce biti jako demokratski,a ne podlacki kao sto je sada. poz.
Komentari (16)