Tinejdžeri upali sa šipkama, opljačkali pumpu, pa otišli na pivo: Šokantan snimak razbojništva u Aleksincu (VIDEO)
29. 11. 2019. u 10:00
Radnica im je dala novac koji je imala kod sebe, posle čega su napustili objekat i prema nezvaničnim informacijama, otišli u obližnju prodavnicu na pivo
Foto: Youtube screenshot
Oni su sa šipkama u rukama upali u objekat i tražili novac od zaposlene.
Pročitajte još: Odneli novac, pa spalili tragove: U filmskoj pljački kod Leposavića poharano vozilo firme "Henderson"
Radnica im je dala novac koji je imala kod sebe, posle čega su napustili objekat i prema nezvaničnim informacijama, otišli u obližnju prodavnicu na pivo.
Na snimku koji je zabeležio pljačku vidi se da su razbojnici bili maskirani.
Mladići su u sredu pronađeni i privedeni.
Radnici pumpe ne žele da komentarišu ovaj slučaj, ali su potvrdili da se desio.
(Infocentrala)
ZERO
29.11.2019. 10:14
Eh, taj Aleksinac... malo, malo pa Aleksinac!
@ZERO - Leskovac, Vranje...kao sa Marsa.
Pustite decu nemojte da ih maltretirate. Neka fina obrazovana i kulturna deca.
Naizgled emotivno hladni i impulsivni u potrazi za zadovoljenjem svojih potreba sada, odmah i bez obzira na posledice. Nijedno zadovoljstvo ne mogu da osete dovoljno da ispuni prazninu zbog koje ispolje bes prema okolini koju bez saosecanja povredjuju hraneći se strahom drugih.
Roditeljima po 10.godina robije,a oni na društveno koristan rad takodje 10godina,na naj teže fizičke poslove.-dakle u rudnik!
Komentari (11)