TEŽAK UDES NA IBARSKOJ MAGISTRALI: Auto se prevrnuo na krov, povređene tri osobe
27. 10. 2019. u 16:15
Zbog udesa i uviđaja saobraćaj se na ovoj prometnoj deonici Ibarske magistrale odvijao naizmenično jednom kolovoznom trakom
Foto: I. Jerović
Kako nezvanično saznajemo, udes se dogodio kada se „golf“ novopazarske registracije, krećući se prema Raški, iz za sada nepoznatih razloga prevrnuo na krov. Tom prilikom, od pet osoba koliko se nalazilo u automobilu, tri osobe su povređene i one su sanitetskim vozilom prebačene u bolnicu u Novom Pazaru.
PROČITAJTE JOŠ -ZVERSKI PRETUKAO STARCA: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo u Čonoplji
Zbog udesa i uviđaja saobraćaj se na ovoj veoma prometnoj deonici Ibarske magistrale jedno vreme odvijao naizmenično jednom kolovoznom trakom, ali su se uprkos tome i iz pravca Kraljeva i iz pravca Raške formirale dugačke kolone vozila.
Više okolnosti pod kojima se udes dogodio biće poznato posle istrage koja je u toku.
milos s
27.10.2019. 17:45
naravno..uvek neki divljak u svapskim kolima pravi haos na magistrali..treba zabraniti uvoz i prodaju audija bmwa i golfova jer ovde ljude pukne ego pa misle da su bogovi i naprave uzas od tudjeg zivota
Ne znaju ljudi da voze. NIko ne postuje ogranicenja, misle da je to za budale. Preticu, ne znaju pravila saobracaja, a neretko i popiju pivo "jer je to dozvoljeno".Sve u svemu, opisan prosecnog vozaca u Srbiji koji je ubedjen da je dobar vozac, a zapravo nema predstavu kako se vozi i ponasa u saobracaju.
Komentari (2)