Motociklista „pokupio“ pešaka

N.S.

02. 06. 2017. u 21:56

Do nesreće je došlo kada je motocikl, skrenuo iz Ćirpanove ulice u Bulevar oslobođenja i tom prilikom udario pešaka koji je prelazio saobraćajnicu van pešačkog prelaza

Мотоциклиста „покупио“ пешака

Ilustracija, foto D.Dozet

TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se u Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini raskrsnice sa Futoškom ulicom. Tom prilikom su teško povređeni Š.D. (39) i U.I. (26).


Do nesreće je došlo kada je Š.D. upravljajući motociklom, skrenuo iz Ćirpanove ulice u Bulevar oslobođenja i tom prilikom udario U.I. koji je prelazio saobraćajnicu van pešačkog prelaza, provlačeći se između automobila.


Kako je „Novostima“ potvrđeno u Kliničkom centru Vojvodine, u sudaru su obojca zadobili teške telesne povrede opasne po život i zadržani su na lečenju u Uregntom centru Kliničkog centra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije