Sudar džipa i kamiona, jedna osoba poginula

J. I.

28. 07. 2016. u 17:58

Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nezgodi na autoputu Beograd- Niš u blizini motela Lozovička česma u ataru Velike Plane

Судар џипа и камиона, једна особа погинула

Ilustracija

VELIKA PLANA – Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nezgodi na autoputu Beograd- Niš u blizini motela Lozovička česma u ataru Velike Plane.

Do udesa je došlo kada je džip velikom brzinom udario otpozadi u kamion. Uzrok udesa je najverovatnije neprilagođena brzina uslovima puta.

Još dve osobe su povređene, ali su van životne opasnosti, kažu u dežurnoj službi Saobraćajne policije PU Smederevo. Ovde ne mogu da kažu više detalja o saobraćajnoj nesreći, i identitetu poginulog.

Nesreća se dogodila oko 14 časova i 15 minuta, i saobraćaj je nakon kraćeg prekida i preusmeravanja na zaustavnu traku, normalizovan.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije