Kraljevo: Muškarac skočio sa 8. sprata
24. 01. 2015. u 19:28
U ulici Vojvode Putnika, preko puta zgrade Policijske uprave, dogodilo se samoubistvo
Sa mesta tragedije
Muškarac starosti oko 40 godina, skočio je večeras sa osmog sprata Kule 4 u Kraljevu.
Iz službe Hitne pomoći, potvrđeno je Tanjugu da je nakon dolaska na mesto nesreće konstatovana smrt.
Policija obavlja uviđaj tog samoubistva, koje se dogodilo u Ulici Vojvode Putnika, preko puta zgrade Policijske uprave.
Mima
24.01.2015. 20:08
šta da kazem to je strašno drustvo da se zabrine
Juče dva samoubistva u Beogradu, danas ovo..., to je ono što je objavljeno, a po selima, bog zna. Vrlo velika učestalost, preveliki broj. Broj samoubistava je najbolniji pokazatelj krize društva.
Mi smo sami "drustvo"...pomozimo jedi drugima u ovim teskim vremenima, kao sto smo nekada, kad su bila jos teza... ne zatvarajmo se u sebe... budimo ljudi...
Zasto ste objavili ovu sliku???
Naso covek izlaz iz ludnice,eto zasto je skocio.
Komentari (3)