Kraljevo: Muškarac skočio sa 8. sprata

Tanjug

24. 01. 2015. u 19:28

U ulici Vojvode Putnika, preko puta zgrade Policijske uprave, dogodilo se samoubistvo

Краљево: Мушкарац скочио са 8. спрата

Sa mesta tragedije

Muškarac starosti oko 40 godina, skočio je večeras sa osmog sprata Kule 4 u Kraljevu.

Iz službe Hitne pomoći, potvrđeno je Tanjugu da je nakon dolaska na mesto nesreće konstatovana smrt.

Policija obavlja uviđaj tog samoubistva, koje se dogodilo u Ulici Vojvode Putnika, preko puta zgrade Policijske uprave.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

Kapetan Kuka

24.01.2015. 21:29

Juče dva samoubistva u Beogradu, danas ovo..., to je ono što je objavljeno, a po selima, bog zna. Vrlo velika učestalost, preveliki broj. Broj samoubistava je najbolniji pokazatelj krize društva.

Srbin

25.01.2015. 09:03

Mi smo sami "drustvo"...pomozimo jedi drugima u ovim teskim vremenima, kao sto smo nekada, kad su bila jos teza... ne zatvarajmo se u sebe... budimo ljudi...