"Svakog sekunda mi stižu poruke da će me ubiti", rekao je Vučić članovima SNS u Kruševcu. U porukama na mobilom telefonu vicepremijera preti se smrću njemu lično, ali i članovima njegove porodice
Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da nije tačno da je predlogom sporazuma u Briselu priznata nezavisnost Kosova i Metohije i naveo da mu "svakog sekunda stižu preteće poruke".
"Svakog sekunda mi stižu poruke da će me ubiti", rekao je Vučić članovima SNS u Kruševcu.
On je istakao da se pregovarački tim borio u Briselu i dao sve od sebe da zaštiti svoj narod.
"Lažu oni koji govore da je Kosovo priznato, nigde to u sporazumu nećete moći da vidite. Sačuvali smo i obezbedili budućnost za našu decu", rekao je Vučić.
U porukama na mobilom telefonu vicepremijera, u koje je Tanjug imao uvid, preti se smrću njemu lično, ali i članovima njegove porodice.
Nakon što su mediji objavili preteće poruke, Vučiću je stigla još jedna u koju je Tanjug imao uvid, a u kojoj pošiljalac kaže da je na jednom mediju video svoj broj i poručio: "Bićeš ubijen s....", "Nadam se da je uskoro sve spremno. Porodicu ti nećemo dirati, tebe ćemo ubiti".
"P...., izdao si Kosmet. Bićeš ubijen, kao Zoran iz DS-a", jedna je od poruka, koje je primio vicepremijer.
Sa istog broja stigla je poruka: "bićes ubijen uskoro".
Takođe, Vučić je dobio i poruke sledeće sadržine, u koje je takođe Tanjug imao uvid :
"Izdajniče, za tebe je metak. Da ne živiš više", "Samo da ti kažem, sprema se rušenje vlade! Bolje beži, imamo snajper", "Proklet bio g.... Dabogda te Šiptari zaklali i rod i porod ti zatrli!"
Radikali su danas u Beogradu, Novom Sadu i Kosovskoj Mitrovici delili prolaznicima brojeve mobilnih telefona premijera i vicepremijera Ivice Dačića i Aleksandra Vučića.
Najnovije iz rubrike
ŠEŠELJ OGOLIO PICULIĆE: Kandidati blokaderskog pokreta su iz antisrpskog miljea
KANDIDATI blokaderskog pokreta koji se spominju su uglavnom ljudi iz nevladinog sektora i antisrpskog miljea, kaže zamenik predsednika SRS Aleksandar Šešelj.
22. 06. 2026. u 23:20
ŠEŠELJ O ISTORIJSKOJ NEPRAVDI: Milošević sahranjen u svom dvorištu, a Đinđić u Aleji velikana
BIVŠI predsednik SRJ Slobodan Milošević ubijen je u Hagu gde je branio i Srbiju i srpski narod, kazao je predsednik SRS dr Vojislav Šešelj.
22. 06. 2026. u 20:29
VUČIĆ POTVRDIO PISANJE NOVOSTI: Zastava duga 500 metara na skupu 27. juna, kao i roboti koji su u Kini igrali Moravac
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom vanrednog uključenja na Informer TV potvrdio da će roboti koji su igrali Moravac u Kini "nastupiti" u Beogradu u subotu 27. juna.
22. 06. 2026. u 19:15
"BELIVUKOV ADVOKAT SAM KAŽE DA JE FOTOMONTAŽA" Vučić raskrinkao brutalan pokušaj kriminalizacije od strane N1
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom vanrednog uključenja na Informer TV prokomentarisao jeziv pokušaj kriminalizacije, od strane N1, takođe osudivši napad na sina Dinka Gruhonjića.
22. 06. 2026. u 19:08
VUČIĆ O DIVLJANJU BLOKADERA U NOVOM SADU I VALJEVU: Malo su zapalili zgradu i umalo da ubiju ljude, ali to "nema veze" - pobedićemo argumentima
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom vanrednog uključenja na Informer TV podsetio da je novinarka blokaderskih medija prenela da se ništa posebno ne dešava kada su palili prostorije SNS u Novom Sadu i kada su ljudi unutra umalo nastradali.
22. 06. 2026. u 19:05
Lik
20.04.2013. 15:13
Ne slazem se sa pretnjama,ali sto je potpisivao i ovako zivimo ceo zivot bez evrope i garantujem da mozemo i dalje.Zamolio bi nase politicare da se jednom raspise referendum o EU i da se na to pitanje stavi tacka narod ce sigurno poslusati Kostunicu i odbaciti taj referendum.Srbija krcmimo parce po parce zemlje zarad sengena,datuma,ssp-a i tako dalje.Srbija mi deluje kao neki alkoholicar koji prodaje svoju zemlju da pi kupio alkohol i preziveo do prvog,ljiva za litar,kosovo za datum.
Svaki covek mora da pazi sta prica i sta potpisuje, a to narocito vazi za politicare!
Radikali su davno proslo vreme. Secate se onog "Nato ce mozda bombavdovati Svbiju, ali Siprata na Kosovu nece biti". I Vucic i Dacic su imali udela u 90-tim, medjutim ovo je moralo da se resi kad-tad i ja bih pohvalio bilo kog, bez obzira kako se zove koji je resio Kosovsko pitanje. A poznavajuci prilike, resili su ga IZVANREDNO. Cak mislim da smo dobili i vise nego sto smo se nadali!! A Radikalske metode i metode DSS ne rasavaju ni nas problem, ni problem Kosova, ni problem Albanaca!!
Ponovo spin. I da je to istina, potpuno je nepotrebno pretiti smrću. Uz to, odakle običnim građanima broj mobilnog vicepremijera.
Vucic je dobar covek....koji zeli Srbiji sve najbolje...potpisali smo mir a ne nezavisnost....ako je neko smatrao da ce bolje da uradi ,pa sto se taj nije kanditovao za Predsednika....u dusama srba je prepuna mrznja,ne zbog Kosova,Kosovo njih ne hrani,srbe daju Kosovo za patike....nego zbog bede i siromastvo pa svoj bes izraze kroz Kosova....a to ne znaci da je narod zlo,nego prvenstveno da im treba jedan psihijaterski ambulat...i naravno veci standard....MIR...
Svakom onom ko se usudi da preti nejboljem lideru Srbije, sledi turisticki put bez povratka u Centralnoj Africi, sa dzakom sargarepe, kod domacih plemena ljudozdera, koji ce ga skuvati zivog uz ritual sa dosta sargarepe i jos nekih trava - naravno uz tam, tam muzike na bubnjevima.
Niko nije priznao Kosovo, niti izdao / prodao, sta god...Procitajte pazljivo tacku po tacku predloga sporazuma.. Sporno je sto se potpisuje da Srbija nece braniti Kosovu ulazak u EU. Pa, kako bi i mogla da brani? Srbija nije clanica EU, da bi mogla da brani, drugo, Kosovo ne moze u EU dok to ne aminuje SB UN, a to se desiti nece, jer ce to blokirati Rusija i Kina. Prema tome, ovi su tamo izvukli najbolje sto su mogli.. Jedino mi nije jasno, zasto se preti Vucicu?!
Manite se pretnji. I Slobu su kad je potoisao Dejton nazivali izdajnikom a Dejton ispade dobar sporazum.
@Dragutin Karlovacki - Dejton je predlozen od strane Amerike i zapada tj. njihova kapitulacija, jer im nije uspjeo plan da istrjebe Srbe odatle a tu su jos ratovali i muslimani i hrvati istovremeno jedni protiv drugih a tu ne znam sta im je bio plan, predpostavljam da Hrvati zauzmu sto vise teritorije i pripoje Hrvatskoj, a onda da istjeraju Srbe i da danasnja teritorija Republike Srpske pripada muslimanima.
ajmo sada ,navalite tzv patriJote ,gastarbajteri,veliki tzv borci za KiM, antievropljani,,,isti koji zivite na zapadu,vozite zapadna kola a ne ruske lade,,uzas! jos stavljate pluseve ovde zato sto prete g Vucicu koji se muci da pomogne ovoj zemlji. g Vucicu puna podrska evroatlanskim integracijama i ulasku u EU ,,protiv belosvetskih zabiti poput belorusije,venecuele,sirije,irana,,itd itd,,,napred Srbiji u Evropu
@ux1 - Пре следеће туре излупавања макар научи да да пишеш, patriJoto.
Ovo su kao one pretnje Pajticu,gospodo politicari ako vam prete obratite se policiji a ne novinarima
Tako i treba Sribima....sjećate se šta je sve Vučić i Nikolić govrili prije nego li su došli na vlast? Evropa IMA ALTERNATIVU? Danas : Evropa NEMA ALTERNATIVU! Nikad nećemo pregovarati sa "teroristima" (Tači) Danas: potpisan sporazum sa "teroristima" (Tači) Nikad neću razgovarati sa tzv. predsjednikom Kosova. Danas: Nikolić razgovarao sa predsjednicom Kosova Nikad neću rukovati se sa Tačijem. Danas: Nikolić se rukovao sa Tačijem u Rimu
Radikali su danas sirom Srbije delili brojeve telefona Dacica i Vucica kako bi i obicni gradjani Srbije mogli licno reci sta misle o politici ove dvojice
.....Strašno, postoje načini da se identifikuju posiljaoci poruka. Sve ih ODMAH pohapsiti i poslati na prinudni rad u rudnike, poljoprivredu i sumarije! Ima u ovoj napacenoj i opustosenoj Srbiji, od strane DS-a, LDP-a, i Fasista radikalne stranke, posla na pretek. Nema čekanja, i izvinjenja, odmah da uslede privodjenja, i Hapsenja!,!!, Pozdrav, Vucicu , Dacicu, i Nikolicu!!!!,!
Nisam pristalica pretnji, ali Vlada I Predsednik Srbije treba da poloze racun pred Ustavnim Sudom I javnoscu Srbije. Nemoze se tako drsko I bezocno rusiti pravni poredak u Srbiji. Svako resenje koje izlazi iz okvira Ustava mora da prodje referendum I promenu Ustava, da bi bilo legano. Ovako, ponasanje izvrsne vlasti vodi u anarhiju ili diktaturu. Dolaze teski dani za save gradjane Srbije, a posebno za Srbe na Kosovu I Metohiji. Nevesto je prikriven poziv NATO-u za podrsku diktaturi.
zar mi nikako da shvatimo,koga god da smo stavili za pregovore morao je ovo da potpise,kako to da nije ds potpisao,nije potpisao zato su je svet trazio nekoga kome narod vjeruje,neradimo od jednog zla 10 zla,srbija mora da napravi preokret,ja koliko zudim za kosovom toliko zudim i za kninom i drvarom,sve su to srpska oteta mjesta,samo za grad jajce u bosni je poginulo preko 800 boraca,da bi za jedan dan taj grad pao
@zoran djukic - I?Otkad znamo za sebe ratujemo za Kosovo, ratujemo za svaku izgubljenu teritoriju. A zasto su toliko vazne te teritorije?Nikada mi nije bilo jasno. Na desetine, ako ne na stotine hiljada ljudi je dalo zivot za to parce zemlje i sa jedne i sa druge strane. Zasto? Za malo parce zemlje, zbog pohlepe, najverovatnije.A ko ce znati da su ti ljudi davali zivote za nekih 200 godina?Niko i niko, a zivece se.
`postovani gradjani srbije nemjte ciniti usluge gorima od vas sa pretnjom dacete ubiti gospodina aleksandra vucica toje najveca sramota za celu srbiju da dozvolite tako nesto da neko govori a kamoli i da uradi trenutna vlada srbije je najbolja za poslednjih 80 godina koja je postojala dajte joj sansu da zavrsi ovaj problem stoje bivsi presednik amerike uradijo sa svim graganima bivse yugoslavije za sve to gospod bog cega nagraditi vas cenjeni citalac
A sta Srbija da radi sa 1500000 ili vise albanaca.Da li ste vi svesni da bi ono mogli zajedno sa madjarima,muslimanima,hrvatima da izaberu predsednika Srbije npr.albanca Hasima Tacija.Tek onda bi nastao haos u Srbiji.Jedino resenje sem ovog sto je sad potpisano je novi rat.A koliko je vas spremno da uzme pusku u ruku i da ode na kosovo u borbu sa albancima i nato paktom.Lako je pricati iz kuce ili stana i kuckati po tastaturi.
@Srbin - Zasto rat? Pored svega sto je narod na balkanu prosao, neki hoce rat! Sta rade muslimani, hrvati, madjari, siptari? Niti uzimaju posao, niti bi hteli da ratuju, vec vam samo povecavaju prirodni prirastaj kojeg ionako nemate dovoljno. Pozdrav :D
dobra namera nema uvek dobar rezultat, pametni to znaju na vreme
Srbija je u velikom 'slomu' i šta god bude bilo i dalje će živeti u slomu sve dok ne raspiše referendum o pitanju koje se krajnje duboko tiče svakog građanina. Dok se ne čuje glas naroda i ne posluša, Srbija se umiriti ne može. Ravnodušni su retki. Sačuvati se možete samo ako sačuvate narod. Poslušajte njegov glas i zatim mirni izvršite njegoviu volju - mimo toga dalje se neće moći
Da li su ovo bila predizborna obecanja? Zasto varaju narod?
Lako je pretiti,tesko je resiti problem .Samo napred Vucicu!
Budeš li, idući prema cilju, počeo zastajkivati i obračunavati se sa svakim psom koji laje na tebe, nikada nećeš stići tamo gde si krenuo...reče Dostojevski. Forza Srbija!!!
Svi koji su poslali poruke sa pretnjom smrću,treba momentalno uhapsiti,jer ovo prevazilazi svaku meru!!!
Ljudi su izvukli maksimum iz ovih pregovora. Srbi na Kosmetu ce imati visok stepen Autonomije. Dakle, svoje Opstine, sudstvo, policiju, zdrastvo i skolstvo. Mislim da smo odbili ovu ponudu, sledeci put bi dobili jos i manju. Vi sto kukate po portalima Srbijo, dotakla si dno! Ostavke! izdali ste Srbiju!? itd...Treba da se stidite....
Kakvu god odluku da je doneo državni vrh, bilo bi onih koji bi bili nezadovoljni, i umesto da svi ama baš svi i stranke i narod stanu iza ove odluke, mi pretimo jedni drugima, nama su bitni politicki poeni, fotelje, privilegije..., jel radikali stvarno misle da ce ovakvim potezima da povrate poverenje naroda, e nece ja im garantujem, dosta je bilo ratova i nasilja, niko vise nema decu koja ce ginuti.
I sad kao smo svi iznenadjeni kao da nismo znali sta znaci odlazak Rusa i Kfora i dolazak EUlexa...
Svaka cast za borbu u ime naroda!Nije bilo lako ispraviti sve brljotine prethodne vlasti!A svi Vi sto kritikujete Dacica i Vucica i ostale, ja vas pitam, dal biste Vi bolje nesto znali da uradite? Sta bre pisete kojekakve gluposti? Problem sa Kosovom je morao da se resi vec jednom i u ovom momentu je ovo bilo najbezbolnije resenje. Da je potrajalo samo bi jos gore bilo i za par godina bismo bili prinudjeni na nesto mnogo gore.
U kom svetu i vremenu žive ovi radikali, jel su svesni oni situacije i okolnosti u kojima se Srbija nalazi, ili sa ovakvim porukama pokušavaju da destabilizuju Srbiju. Najlakše je sad reci da nismo trbali dati nista i okrenuti glavu problemima, ali gde je onda budućnost Srbije.
@Radovan III - Аууу Радоване сморио си где год да одем наиђем на неки твој болестан коментар који наравно штити СНС.
@Radovan III - to im je jedini nacin da privuku malo paznje, to je valja jasno.
@Radovan III - Još koliko komentara ima da napišete za domaći,a Ladikali?
@Radovan III - Ma ajde i ti i Novosti vec jednom otkacite sa tim tvrdnjama ko stoji iza kojekakvih tvrdnji. Pises 20 komentara i stalno spominjes sRS a pojma nemas sta se stvarno desava oko tih pretnji. Da imam Vucicev broj licno bi mu napisao sta o sporazumu kazu zapadne novine te kako svi tvrde da je postignuta normalizacija odnosa izmedju dve drzave. Mozes ti i svi citati sta kazu i pisu nase novine ali to nepije vode. Vazno je sta stranci iz EU tvrde koji ce na kraju i tumaciti sporazum.
Ovo je strašna vest! Ne mogu da verujem na šta su sve spremne ove šovinističke političke strukture. Policija i tužilaštvo pod hitno da reaguje!
@ivaan - pa to su "zoksovi" i ostali ekstrenmno desni,,!! ;-))
@ivaan - @sMile.A TI sebi dajes cast da odredjujes ko je levo a ko desno?
Ovo je zalosno i za svaku kaznu!!! Vucice se bori za bolju Srbiju jer je previse upropascena do sada!! Pustite coveka da radi svoj posao, radi posteno i savesno!!
Da li su Vucic i Dacic spremni da odgovaraju krivicno ako preostali Srbi budu maltretirani i ako napuste Kosovo? Politika je odgovornost.
Ovo je za svaku osudu! Podrška za Vučića i njegovu borbu za bolju Srbiju!
Za ne poverovati je da u 21-om veku postoje ljudi koji zele zlo drugima i sebe smatraju nekim herojima, a imaju srce kao u vrapca. Neka izvole i kazu celoj Srbiji sta i kako misle, da ovaj narod ostane na ovim prostorima i pozivi, a ne da se skrivaju i iz misijih rupa dobacuju onima koji nesto ipak rade i pokusavaju ispraviti tudje greske. Radikalska retorika iz proslog veka, vise nije za Srbiju aktuelna. Vremena su se mnogo promenila i ko to pre shvati, bolje za njega i okolinu koju truje...
@blaza - nema to veze sa vekom u kojem zivimo, nego sa inteligencijom i ocigledno traumama iz detinjstva. nikako drugacije ne umem da u nekoliko reci pojasnim psihu onih kojima je to zivotni ''lajt motiv'. primitivci...
moramo raditi na buducnosti i ojacati a onda braniti juznu pokrajinu
Neka te pretnje ne pokolebaju u odlučnosti da rešiš višedecenijski gorući problem Srbije!
@psih - Ja uopste nisam stekla utisak da su ga iste uplasile, znao je on odlicno u sta se upusta.
Radikali su presli granicu normalnosti sa deljenjem broja telefona.Sta su oni uradili za Srbe na Kosovu?!Samo podsticu nemire!
E sada kada je skoro sve zavrseno za ovu godinu sada bi i dr.Seselj konacno mogao da izadje iz Haga ,samo sto ce ga ozraciti i nece se puno naziveti. Steta !
Sporazumom taksativno nisu zadovoljni: šverceri, ubice, kriminalci raznih afiniteta, dozivotni kosovski foteljaši-političari, te oni koji nesmetano trguju sa Tačijevim firmama, trgovci organima, trgovci narkoticima, trgovci belim robljem i sav ostali šljamež kojemu je rat brat. Dosta nam je. Dajmo šansu miru, redu, radu i disciplini.Molim da objavite komentar jer i ovakvo mišljenje neko ima.
@Goran - Bravo.... Napisao si moje misljenje i misljenje komsija sa kojima sam razgovarao o ovome.
Ovo je već sramno. Niko od njih nije bio na Kosovu kada se branilo ali danas prete smrću zbog Kosova. Nije mi samo jasno da li stvarno mnogi nisu shvatili da danas nemamo mnogo izbora!
Vucic je u svakoj od 15 tacaka "sporazuma" eksplicitno priznao izmisljenu "drzavu kosovo" i pustio nas narod na Kosmetu niz vodu... Zanima me da li i za Srbe u Banatu priprema slican "sporazum", da mozemo na vreme da se iselimo u Sumadiju? Da li je uopste svestan koliko je srpskih porodica zavio u crno priznanjem lazne drzavnosti "kosova"?
Nekad je svojedobno slavni Karadjordje bezao kod Turaka da bi spasio glavu od svojih najblizih,, ee takvi ste vi Srbi, glave ce te sami sebi doci,,!! ;-))
Radikali su zaista prerasli u ekstremističku organizaciju I kao takvi prete poštenim ljudima , verujem da će policija imati mnogo posla po ovom pitanju.
Ne mogu da verujem da ovi radikali postaju ekstremisti. sve ih treba pohapsiti.
@zeljko - Ma on je promenio broj odavno,a ovi šalju poruke i sve ide na humanitarnu pomoć.Ha,ha ha.Ladikali !!!
U Srbiji se svaki gradjanin mora osecati sigurno, i ne sme biti nikakvih pretnji!!! Ispitati ozbiljnost pretnji kao i pozadinu umesanosti!
@miroslav - @miroslav."U Srbiji se svaki gradjanin mora osecati sigurno" a zaboravio si kriminalce,zelenase,nelecene ludake,uterivace dugova....Toga svega nije bilo kod Tita.Imao je carobni stapic.
Moje misljenje je da su gradjani zadovolni sporazumom i da su svesni cinjenice da nemamo vremena da mastamo i da je postignuto ono sto je bilo moguce.Ove poruke stizu od samih radikala,koji ni za sta drugo nisu sposobni,sem da podsticu nasilje.
Nije tesko zakljuciti od koga stizu pretnje, nego ih sve lepo ispitati, i utvrditi politicku pozadinu.. Ne sme biti nedodirljivih!! Vucic je najvise uradio za Srbiju od bilo kog politicara!!
Vučić se pošteno i požrtvovano bori za Srbe i Srbiju a pojedinci mu ovako uzvraćaju?! Sramota,treba ih sve uhapsiti!
Sreca prati hrabre, zato bez obaziranja na pretnje, samo napred...
Spopadnu me bes i gađenje kada vidim da ljudi prave budalaštine kao što su ove pretnje smrću koje najviše idu na ruku neprijateljima Srbije.
uopste ne treba pridavati na vaznosti ovako bahatim i nebuloznim pretnjama, koliko god mu ne bilo prijatno, ovo je vec x puta vidjeno. on treba da nastavi da radi kao i do sada, jer ima potpunu podrsku vecine u ovoj zemlji.
Da nije bilo Vucica u pregovorima vremenom bi se i to malo Srba raselilo sa Kosova, to svi znamo.Sad poneki glume patriotizam, pretnjama sa telefona.
Koliko je ovo surovo i "bolesno"drustvo,pokazuju ovi rezultati komentara gde se ovakva uzasna vest dopada 164 osobe,a 73 ne...eto,tu lezi sav problem ovog propalog drustva i naravno pisani i svaki drugi mediji koje bas briga za to,pa cenzurisu poruke u kojima se skrece na ovaj problem,a poruke prepune mrznje ulaze u etar!FUJ
@MatijaBG LDP - @matijabg.Ej covece pa ti pricas o porukama punum mrznje.I jos kazes fuj!!!
jako hrabro. Neka zaprete malo Tačiju možda se on uplaši inače Vučić ne verujem. Naučio je i spreman na ovakve uvrede!
Takvo ponasanje govori samo o onima koji salju te poruke a ne o onima kojima su upucene.
Ovo se radi isplanirano u pokušaju rušenja vlasti.
Ovo je za svaku osudu i nadam se da ce krivci biti gonjeni jer je pretnja smrcu krivicno delo.
@KriticarNi - Stvarno je za svaku osudu. Ne mogu da verujem kakvi ljudi postoje. Pa ne ide da se preti porodici aman ljudi kako vas nije sramota da radite ovako nesto.
Nije ovo prvi put da vucicu prete smrću. Tada se nije povukao pa verujem nece ni sada.
Pozivam nadležne organe da preduzmu sve neophodne korake da nam se ne desi ponovo nova tragedija. Zaštitimo naše političare bez obzira na to kako nam bilo teško, oni su samo izabrali najbolje moguće rešenje među masom loših predloga. Dosta je gledanja u prošlost, moramo misliti na našu decu.
Eto vam vas Nikolic i ostali, kada niste hteli da Tadic ostane Presednik.
A pitao bi ove genijalne radikale sta je alternativa ovog sporazuma, RAT?
@PUB - Tvoja insinuacija je kao kad bi svog muza (ili decka) sa porno glumcem. Toliko je to pametno.
@PUB - Genije, Svajcarska nije ratovala najmanje 500 godina, Svajcarska se ne bavi imaginarnim teritorijama kao sto je Kosovo, Svajcarci ne mlate praznu slamu nego rade svoj posao, Svajcarci samo formalno nisu deo EU ali zive na isti nacin i zemlja im je uredjena na isti nacin kao da je deo EU. Svajcarci se ne bave nebeskom Svajcarskom nego realnom Svajcarskom i neuporedivi su sa nebeskom Srbijom. Srecom, pa i Srbija nakon ovog sporazuma ima sanse da sidje na zemlju i postane realna Srbija.
@PUB - @vojislav Pa pricali smo o tome.Svajcarci cuvaju pare kriminalaca,nacista ,biznismena i svih ostalih.Zive na isti nacin kao EU? Samo jedna mala sitnica .Kamatne stope im ne odredjuje Berlin.Sitnica.
Ne razumem ove radikale, pa i sam Taci je izjavio da ovaj sporazum stiti srpske interese, i pola Kosova nije zadovoljno ovim sporazumom, pa bih porucio radikalima da odu sa tom polovinom siptara i zajedno organizuju protest.
Kako bre neke da nije sramota, nikom ne sme da se preti smrcu, ko god bio, prvo nije humano i moralno a pokraj toga nije ni zakonito. Mislila sam da smo evoluirali iz doba kada je vladao haos ovom zemljom i kada je ovako nesto bilo svakodnevnica, ali sam izgleda pogresila.
@Biba - Jbt Bibo pa ti vec otkrila ko je pretio.Sto bre ne ode u Dacicevu policiju.
Otvorene pretnje Vucicu su istovremeno pretnje i drzavi.To treba sankcionisati.
Sramotno je to sto se preti smrcu. Ne samo zato sto su oni celnici vec zato sto nikako nije moralno. Jeftini su to poeni, a i ne sme ama bas niko da bude zrtva zato sto drugacije misli, pa nismo vise u srednjem veku, po Bogu ljudi.
Umesto da svi budu zahvalni na naporima koji ulaze Vucic u ocuvanju intersa Srbije i srpskog naroda,dolazimo u situaciju da se pojavljuju ekstremisticke ideje i otvorene pretnje organizovane od radikala.Interersuje me sta ce drzava i drzavni organi uraditi povodom toga.
@ - Oni koji stoje iza ovih poruka moraju da odgovaraju krivično.
A pitam ove genijalne radikale sta je alternativa ovom sporazumu, rat
@siljo - @siljo Zasto rat?Mogao bi i status quo kao na Kipru
Ljudi koji prete na bilo koji nacin a pogotovo smrcu su moralne nakaze i ljudsko dno i oni su najveca pretnja Srbiji
Svako normalan i ko ima ljudskosti ce da osudi ovo. Ovakve stravi se moraju najstoze kaznjavati. Pretnje smrcu na najvise funkcionere u drzavi je van svake pameti. Podrska za Aleksandra Vucica da izdrze ovaj idiotizam.
prosto je za neverovati kao normalnom gradjaninu da neko moze javno da poziva na ubistvo Vucica a da pritom se automatski ne uhapsu sarovic koji je i pokrenuo sve to.Strasno i uzas.
@Fica Abarth - @ficaab.Pa nama i ne treba policija kad svi znaju da je sve to pokrenuo sarovic.
G. Vucic nije trebao da ovo iznese u javnost nije on jedini kome se na razne nacine preti , sa time je morao da racuna jos dok nije postao to sto je danas i ako smatra da pretnje mogu da ga pokolebaju - uplase onda je on na pogresno mesto. Mislim da je nas pregovaracki tim toliko uplasen da ni oni sami neznaju sta rade i kakve ce posledice napraviti. Nazalost nas narod prihvata sve , a obicno kad bude kasno onda se osvesti, bezbroj puta je to dokazano i nikako da se opasuljimo - srpska posla!
Nije dobro. Bojim se da Srbiji prijeti period nestabilnosti i daljeg gubljenja teritorija. Nadam se da je moj strah neosnovan. Kosovo je izgubljeno davno, nije cak ni Tadic izgubio. Problem je Sjever, kji je trebao da pripadne Srbiji.
Zoran Djindjic nije trebalo da bude ubijen. Politicki problemi moraju da se rjesavaju politickim sredstvima. Kome se ne svidja Vucic neka obara vladu politickim sredstvima. Prijetnje i ubistva, nezakonitost i slaba drzava su nas doveli tu gdje jesmo. Svako ko misli da moze da ubija srpske politicare neprijatelj je Srbije i nema veze je li meta Stambolic, Djindjic ili Vucic. Bojim se da neko prijatnjama stiti svoje pare, a ne Srbiju i Kosovo.
Kad su pretnje smrću stvarne i realne, onda se o tome ne priča po medijima, nego organi nadležni za takve slučajeve u tišini rade svoj posao. A ovde se priča. Zato mi sve to izgleda kao prozirni spin radi izazivanja i pridobijanja simpatija u javnosti u trenucima kad su mnogi građani Srbije i severnog Kosova nezadovoljni onim što se jučer dogodilo u Briselu.
Slazem se sa svima Vama,ovo je za svaku osudu i najstroze treba kazniti te ljude koji prete smrcu.Ali za par godina popisati Srbe koji ce izgubiti zivote po Kosovu i onda i tu utvrditi krivicu ko je kriv za to!
Nadam se da policja radi na tome da locira sve koji su pisali,kako mogu da prete bilo kome.
Niko nema nikom prava da sudi i da preti ,ako se desilo tako nesto Zoranu Djinjicu ,onda Vucica treba maksimalno cuvati.
Odakle nekom pravo da deli njegov broj ,sve ih treba pohapsiti i te ljude koji su slali poruke.
Sve pohapsiti jer su pretnja na slobodi ,to je samo odraz radikala ,samo silom postizali.
Gledam i nemogu da verujem koliko pluseva, odnosno - dopada mi se ova vest. ??? Nista se vi ne razlikujete od onih koji prete smrcu. Bolesnici, dno dna. Ista reakcija i na pretnje Pajticu. Uzas.
@novosadjanka - @novosad.prete smrcu?A oni sto idu okolo po svetu i seju smrt.Sta o njima mislis?
@novosadjanka - Paradoksalno ali ja razumem i Gospodina Vucica sta je primio "sporazum" i ovih radilalnih Srba. Gospodin Vucic ima vise informacja o teskom polozaju Srbije ali takode razumem emotivno nezadovoljstvo svih kojim draga je Srbija (a ne analiziruju tacno polozaja). Nadam se da Srbi necu boriti se izmedu sebe. Treba imati snage na spolnih neprijatelja: SAD, Nemacka, Merkelova prostitutka tusk, koja vlada Poljskoj itd.
Cuvajte se Gospodine Vucic! Vas Srbija I POSTENI Srpski narod jos trebaju! Tek ste na pocetku posla, ciscenja drzave od kriminala.
Jednostavno sramota za narod da ovako nesto radi !
Samo vas toliko ima da delite minuse na komentare? E jadni Ladikali.To vam je domaći zadatak.Niste svesni da ovo što radite predstavlja ozbiljno krivično delo.siguran sam da će ipak neko biti uhapšen.Nema u vama ni S od Srbina.Sramoto Šešeljeva.
Neverovatno ali nekako je bilo i za ocekivati da ce radiklai biti najglasniji ali pretnjce smrcu Vucicu su vrhunac vrhunca.Tretira se kao teroristicki akt i podhitno treba procesuirati Sarovica .
Pretiti nekom...to moze samo u Srbiji!!!Nerazumem zasto se sada sve lomi na Aleksandru Vucicu.Ja ne vidim njega kao krivca,krivce treba traziti u politicarima koji su vodili Srbiju proteklih 20 godina koji su iz godine u godinu samo sve vise komplikovali situaciju.Da smo imali takvog politicara pre 20 god danas bi verovatno sve izgledalo drugacije!!!
Ti koji prete ,ne misle dobro ni narodu ni Srbiji,samo idu na ruku našim neprijateljima!!!
Zaista nam je društvo palo na niske grane.....Primitivizam !!!!
Jel to bahatost ili sta? Kako moze "svako" doci do telefonskih brojeva Premijerai i Ministra odbrane???
Trebalo bi da se pronadju oni koji su slali poruke i da odgovaraju.Ovo je udar i na drzavnog funkcionera i na drzavu,uostalom i na gradjane.
Ako se u policiji ili SDB (već ko je nadležan za ovakve slučajeve) nije poremetio red veličine ,onda bi počinioci trebalo već da su pohapšeni !!!
Ko će koga ako neće svoj na svoga. Vučić-ex radikal vs Šarović ortodoksni radikal.
Odmah pohapsiti one koji prete!!!! Najveca izgovorena glupost je da nam je jedino resanje clanstvo u EU i da nema drugih alternativa. Sami smo krivi sto smo dozvolili da pametan zacuti budala progovori i da se fukara obogati!!! Daj Boze da pametan progovori budala zacuti a lopinama da se stane za vrat.Niko nam ne moze pomoci ako se ne budemo okrenuli sebi.
Ako se u policiji ili SDB (već ko je nadležan za ovakve slučajeve) nije poremetio red veličine ,onda bi počinioci trebalo već da su pohapšeni !!!
Postovane novosti. Zar vas nije sramota davati toliko prostora pojedincima da blate i tvrde nebuloze. Dajete istoj osobi po 10-20 komentara i u svakom od tih oni pisu protiv radikala. Pa to su ljudi iz Vuciceve stranke koji se sada boje da ce izgubiti poverenje naroda jer je istina malo drugacija nego sto pregovaraci tvrde. Vucicu nitko nije pretio vec njegovi licno da bi se skrenula paznja sa istine o KiM.
@Plaki - Sta ti je plaki,ides od sajta do sajta i kmecis nad sudbinom kletom? Idi radi nesto korisno barabo jedna a ne da se tu po citav dan cepis naprednjacima.
kako je samo smeo da se drzne da salje poruke da cce ubiti Vucica?Pa sta radi BIA,policija,Sta cekaju?Sto ga ne uhapse momentalno
@ - Ima citat hapsi milicijo! Upotrebimo ga konacno sada.
Ovo je toliko nisko i primitivno, ali ni malo nije bezazleno! Pretiti bilo kome smrcu, pominjati decu i porodicu, i sve to orkestrirano i po necijem nalogu, ravno je ludilu. Dokle i koliko prljavo moze da se igra? Ja sam potpuno apoliticna, bas zbog ovakvih gadosti.. kad se setim samo da je isto ovako pocelo i sa Djindjicem, kada su svi reagovali u fazonu "ma, nema sanse.." desilo se najgore. Ovakve stvari nisu za salu, niti ignorisanje..Niti je moralno igrati se na ovakav nacin. Sramota!!
@Dana - Molim Vas,ovoj gospodji ili gospodjici Dani ste pustili 10-ak komentara ukojima nije ama bas nista rekla!Stvarno ovo pocinje da lici na providno spinovanje!Razumem ja to ali nemojte tako,providno je i to bas!Skoro svi komentari su ocenjeni negativno,kad vec spinujete namestite i te ocene!Ne morate ovo objaviti,ovo je poruka za Vas!
Neke stvari moraju da se rasciste,ovo definitivno nije naivno i nije politicka borba,borba politickih protivnika,ovo je otvorena pretnja i to je nedopustivo!
Kada vec postoje dokazi, sve ih treba strogo kazniti,kako se nikada vise nista slicno ne bih nikome ponovilo.
Zakon mora da postoji za sve Kako da se osecamo mi obicni gradjani,kada se ovako otvoreno preti visokim drzavnim predstavnicima.
Ovakve stvari se desavaju sada kada se ipak Vucic zalozio za interese Srba na severu Kosova i kada se ostvaruje napredak i sa EU i sa borbom protiv korupcije
Naravno,svima kojima smeta borba protiv korupcije i svima koji zele razbijanje Srbije, smeta kljucna figura u svemu tome,a to je Aleksandar Vucic.Samo,jedna stvar nije normalna,a to je da se pretnjama smrcu vrsi obracun sa njim zbog toga.
Eto,zele da sprece Aleksandra Vucica u borbi protiv kriminala.
Danas je tesko biti posten,jer ces stalno biti proganjan, pod pritiskom,pa ce se cak i pretiti smrcu!
Svakog sekunda??? Da nije Vučić malo preterao? Pa ne govori istinu? U jednom času to je 3600 poruka pa onda puta 24 časa u jednom danu - izračunajte sami je li to uopšte moguće... Ili će posle nekoliko dana ispasti da mu pola Srbije preti.
Ovo je sada ispit za nadlezne organe.Najzad, i policija treba da radi svoj posao!
Hajde SNS botovi oladite malo,jer postaje te dosadni sa tim poltornskim porukama!! Malo je cudno,da niste tako zabrinuti za srpski narod na Kosmetu,na zene i decu kojima ne stizu pretnje nego se direktno ubijaju na pollju dok rade,dok se kupaju a de pricam o trgovini organima i drugim zlocinama koje je pocinio Hasim Taci-Zmija i njegovi teroristi!!
Ovako nešto se ne sme dozvoliti , strašo nadam se da će ovo policija ozbiljno shvatiti i da će ovako nešto morati da se ispita i pronađu oni kojji su slali poruke.
Pa zar oni nemaju pametnija posla nego da dele brojeve?! Prete mu sto se bori za Srbiju, sto se bori protiv korupcije i kriminala, sto neda Kosovo... Sram ih bilo!
Umesto sto dele brojeve telefona bolje neka se sakriju u misju rupu i neka cute. Neka vide sta je ova vlast postigla i neka se stide svojih izjava.
Vucicu samo napred, sada bar znas ko ti je neprijatelj i ko ti ne misli dobro. I znaj da oni sto prete to su sve neprijatelji drzave. Ti samo napred imas punu podrsku svog naroda.
Sta kaze zakon? Koliko robije se dobija za pretnju smrcu premijeru, predsedniku, vicepremijeru..????
@dragana - Pa zakon mnogo toga kaze ali sto ne sprovode isti?Za ovo se dobija ohoho zatvor.
Najsmešniji su mi ovi SNS spameri. Poruke su im toliko izveštačene da se odmah prepoznaje namera...Omladina SNS -a se po svojoj ideološkoj isključivosti približila nekadašnjoj omladini DS ili LDP-a ...
Umesto sto dele brojeve telefona bolje neka se sakriju u misju rupu, neka se stide i neka cute. Nisu u stanju da priznaju svoj poraz da su nestali sa politicke scene. Neka vide sta je ova vlast postigla i neka se stide svojih izjava.Neka pogledaju istrazivanja da je Aleksandar Vucic trenutno najpopularniji politicar ne samo u Srbiji vec i sire.
Nazalost pitanje kosova i metohije je doveden pred svrsen cin jer je prethodna vlast doprinela puno po pitanju kosovske nezavisnosti jer su iskljucili UN iz pregovora i ostalili nas na milost i nemilost evrope i zapada.
Pa njemu realno mogu da prete samo Srbi sa Kosova zbog pobede koju je izvojevao u Brisleu. I ok, vi sto primate plate da pisete ove glupe komentare ali da li stvarno ima i neko drugi da ovo pise i misli?
Mislim da imamo dobre pregovarace kada je problem statusa kosova u pitanju,i da se mnogo ozbiljnije pristupa ovom problemu nego ranije.
.zaista bruka sa ovim pretnjama Vucicu,mi odavno nemamo vojsku na kosovu zbog lose vodjene politike predhodnih vlasti,ovo je najbolje moguce resenje sto smo mogli dobiti i to treba da se zahvalimo Vucicu koji je insistirao na ovim uslovima
licno sam pesimista,mislim da ce savet bezbednosti jednog dana reci dosta je bilo ponizavanja Srbije i otimanja njenih delova teritorije jer to sutra moze da se dogodi i ostalima zemljama clanica.
@bolero - Savjet bezbijednosti nece nikad rec nista sto mu nije naredjeno od USA da kaze...nemojmo ljudi da se zavaravamo, za Kosovo treba mi da se izborimo, tudja ruka svrab ne cese.
Sramota da prete coveku koji je uradio jednu od najboljih stvari za Srbiju u poslednjoj deceniji
Nista od ovoga ne bi bilo da se prethodnici malo vise zalagali za pregovore i za Kosovo...
Dosta je bilo ovih pregovora,podrzavam svaku odluku i poteze Vucica,ne moze vse da se gleda sta nam evropa radi,jedino nam je ponos ostao nemoj mo ga izgubiti.
da je ostala prethodna garnitura vlasti,kosovo bi danas uveliko bilo nezavisna drzava a na nasu srecu do toga nije doslo barem ne jos uvek a nadamo se da nece nikad do toga doci.
Srbiji je danas potrebno jedinstvo vise nego ikada,kada je u pitanju resavanje problema kako vezane za Kosovo tako i ostale krupne probleme kao sto su investicije i radna mesta.
Ti koji mu prete sutra kada shvate koliko je Vucic ucinio za Srbiju gurace se da mu prvi cestitaju
Pa zar je zaboravio duh svog naroda kad je vadio penkalo?
Kada pročitam ovakav članak,ovo je poražavajuće! Strašno je da državnom vrhu prete smrću,a zahvaljujući njima smo uspeli da izborimo makar nešto za sever Kosova!
Za svaku osudu su pretnje,upucene bilo kome- Pajticu,Dacicu,Jovanovicu ili Vucicu.Ono sto ne mogu da shvatim je vecito "podpaljivanje" mrznje medju Srbima.Da li je zaista moguce da je samo dovoljno biti stranacki neistomisljenik,pa da ti pisem poruke pretnje,delim ljudima br.tel. i instrukcije?Ne mogu da razumem takve "mozgove", i vala ni ne zelim.
Ljudi koji su u stanju dapošalju ovakve poruke,su izdajnici srpskog naroda! Ko se to drznuo da preti državnom vrhu?! Treba pokrenuti istragu odmah i ustanoviti ko je to!
Ovo je najjadniji potez koji je neko mogao da ucini,deliti neciji broj telefona zarad svoje nesposobnosti da nesto ucini prvenstveno za drzavu a onda za svoju politicku karijeru
Ovo je sramota od strane ekstremističkih i separatističkih organzacija poput SRS, Dveri, Obraz. Ovaj sramni događaj treba da bude podstrek da se još više bori protiv kriminala i korupcije. Nalogodavce ovog sramnog događaja treba pohapsiti. Normalnom čoveku nikada ne bi palo na pamet da to uradi. Srbija mora očistiti zemlju od kriminala i korupcije. Ponosna sam na Aleksandra Vučića. Sudovi će ovaj slučaj rešiti,a krivce kazniti.
@Demetra - Поред живих Тачија, Харадинаја, Чедомира Јовановића, Чанка, Наташе канди и сличних ултраекстремиста теби смета - Образ?!? А по логици ствари образ може да смета једино и искључиво индивидуама без имало образа, наравно.
Ljudima u Srbiji,na zalost,najveci neprijatelji ne nalaze se van granica Srbije.Sramota,zapravo potpuno ne normalno-deliti brojeve tel. i pretiti.Organizatori i ucesnici,obavezno da odgovaraju.
Ovo ne da je samo sramota za te koji pisu te pretece poruke vec je sramota i za drzavu.
Koliko ja shvatam da pojedinci neznaju ni samo sta znaci taj sporazum koji je potpisan u briselu a narocito ti sto prete
Ja da sam na mestu policije bih odma priveo ove koji pisu ove pretnje i trazio da kazu ko su im naglodavci koji su im to rekli da rade.
Mogu samo kad sam procitao ko je to uradio reci da je ovo uzas i da bi te trebalo strpati u zatvor.
@Zarkoni - A da nisi procitao ko je to uradio, ili da se ne zna, onda ne bi osudjivao ovakav jedan gnusan postupak? Ne slazem se sa sporazumom koji su parafirali, i mislim da bi Srbiji bilo najbolje da povuce svoju kandidaturu za clanstvo u EU...ali ovakvi gnusni postupci bi bili osudjeni i u najzaostalijim drustvima. Koristiti ovako nesto za svoje jeftine politicke poene je odvratno, i izmedju ostalog je i krivicno djelo. Svaka normalna drzava bi pohapsila te koji su dijelili brojeve, i organizatore.
Ne mogu da verujem,da i dalje u Srbiji nije na ceni trud,zalaganje,rezultati,osecaj za dobro,postenje i zelja za bolju buducnost,te da sve ovo nailazi na odbacivanje,pretnje i osporavanje.Na pogresnog ste se nameracili,a te koje slusate i cije instrukcije sledite,verujem da cekaju ogromne kazne.
Srbiuja je trebala glasati za Tacija on sigurno nebi bio u stanju naneti ovoliko stete Srpskom narodu kao "Srpski" politicari i narod bi uvek znao sa kim ima posla. Ovakva pdmuklost, pokvarenost i izdajnicki duh je do sada u Srpskoj istoriji nevidjen. Cak i njihov davni predak Vuk Brankovic bi ovo osudio. :(
Svakog sekunda poruka ubistvom? Mora da je u pitanju postizanje nagradnog rekorda u slanju poruka od bitnog znacaja SMS dokonicama. Malte ne na zivot Vucica u Srbiji kidisu politicki rivali poput hijena na mrlinu u dzungli.
Samo slabo obavesteni ljudi mogu da cine ovo sto cine,verovatno se jos vode misljenjem da je moglo da se ispravi sve ono sto se dvadesetak godina unazad unistavalo tek tako
Mogu da mu prete koliko god hoće. Ministar vučić je uspeo da iščupa što se iščupati dalo. Čak i onaj štos e ne razume u pravo jasno vidi da tu nema ni traga od priznavanja niti de jure niti de facto tzv nezavisnom Kosovu.
Gospodo radikali,malo ste pobrkali lončiće. Kosovo je izdao Boris Tadić i prethodna vlada srbije. Njima ste trebali pretiti. Tada ste ćutali. Sada se izvuklo što se izvući moglo. Sada se zna ko pije a ko vodu nosi. Severni deo KiM ostaje u izvršnoj vlasti Srba. Albanska čizma više kročiti tamo neće! Nema više pogroma Srba kao 2007 god.
Dajte posao tim radikalima,zar ne vidite da nemaju pametnijeg posla!Proslo je vreme ratovanja,laznog patriotizma...
Srbi neki ratoboran narod a sve ratove izgubili?Dosta drcenja i zivljenja u mraku i izolaciji od svih,prosvetlite se malo!
Ocene komentara su cudne ,nista nam ne mozete ,nisu samo radikali nego i ovi hoce haos i tako su mirni.........
Neverovatna drskost od strane radikala , sa ovakvim postupcima neće uspeti da spreče napredak Srbije na putu ka EU.
Dokle ide nasa sumanutost,do neslucenih granica.Javno pozivati na linc je teroristicki akt,podrivanje sistema,napad na Vucica se mora tretirato tako i odmah treba pokrenuti istragu i pocnioce i podrivace pretnji treba uhapsiti.
A zasto mu prete jer zbog borbe protiv kriminala ili sto je potpisao onaj ugovor sa EU?
Ovi SNS trolovi su presmešni. Ovoliko odsustvo inteligencije i kreativnosti se ne može primetiti čak ni kod Ekrema Jevrića.
@ZX80 - ...vidim, dobro poznajes lik i delo Ekrema Jevrica....
Ne mogu da verujem,da i dalje u Srbiji nije na ceni trud,zalaganje,rezultati,osecaj za dobro,postenje i zelja za bolju buducnost,te da sve ovo nailazi na odbacivanje,pretnje i osporavanje.Na pogresnog ste se nameracili,a te koje slusate i cije instrukcije sledite,verujem da cekaju ogromne kazne.
Ljudima u Srbiji,na zalost,najveci neprijatelji ne nalaze se van granica Srbije.Sramota,zapravo potpuno ne normalno-deliti brojeve tel. i pretiti.Organizatori i ucesnici,obavezno da odgovaraju.
Lepo kaže naša poslovica. Poturica gora od Turčina. Danas su radikali veće demokrate od samih demokrata. Plaćeni su da rade ovakve stvari. Sa druge strane, javno deljenje privatnog telefonskog broja je krivično delo. Poziv na nasilje. Poziv na državni linč. Ovo je akt čistog terorizma. Za svaku je osudu i zgražavanje pristojnih građana Srbije koji su, na svu sreću, u velikoj većini.
Nikad nisam bio clan ni jedne stranke, ali posle ovoga definitivno glasam za Vucica na sledecim izborima...Ovo sto radi u borbi protiv korupcije i za Kosovo, niko nije imao petlje do sada da uradi...Samo napred legendo...
Pre jedno 45 min jedan čovek mi je dao papirić sa brojem gospodina Vučića.Na samo 100m odatle,kod Bajlonove pijace,bili su ljudi iz DSS-a,okruženi novinarima...I ja stvarno ne znam šta da mislim. U ovoj državi jedino možete doći na vlast samo ako onome koji je trenutno na vlasti potkopate jamu da kad upadne u nju ne zna šta ga je snašlo. Očigledno da je vlast mnogo gori porok i od narkotika, alkohola, cigareta...
Nikakve pretnje ni ucene neće sprečiti Vučića da i dalje radi u interesu Srbije. U startu je bio svestan svih rizika ali nije ispao kukavica kao neki njegovi predhodnici vec odgovorno radi svoj posao. Podrška Vučiću.
Ovako nešto se ne sme dozvoliti , strašo nadam se da će ovo policija ozbiljno shvatiti i da će ovako nešto morati da se ispita i pronađu oni kojji su slali poruke.
Naravno,svima kojima smeta borba protiv korupcije i svima koji zele razbijanje Srbije, smeta kljucna figura u svemu tome,a to je Aleksandar Vucic.
Te koji su davali privatne telefone i koji su pretili najostrije kazniti!Postignuto je sta se moglo a kome se ne svidja nek ide u sumu!
Vučića neće moći da spreče ovi ekstremi da radi svoj posao u interesu Srbije.
Pod Hitno Uvhatite Kriminalce Koji Prete Ubistvom , Dok Nije Kasno, Hocemo Mir U Srbiji, Dacicu i Vucicu i Nikolicu, Molim Vas Spsite Srbiju i Sprecite Kriminal.Hvala.
Mi smo uvek imali dovoljno neprijatelja medju nama samima kojima nikada nije odgovaralo da imamo nekoga ko se istinski bori za ovaj narod nego im odgovara stanje haosa
Veoma "pametni" ljudi koji to rade jos su pametniji oni koji su delili telefone javno...Samo pokazuju svoje pravo lice da im ova drzava i ovaj narod ne znace nista da im je stalo samo da sto vise odrzavaju i prave haos,koji im ne znam zasto odgovara
pogledajte datume na mob.telefonu vucica,stoji 19 april,a akcija radikala je bila juce 20,ko koga ovde laze
Ovo je stvarno sramota,covek je iznudio najbolje moguce resenje
Vucic je covek na mestu i jedini od svih politicara koji se zalaze za Srbiju
Srbe prati vekovno prokletstvo da su jedni protiv drugih,brat protiv brata ,kum protiv kuma,na kraju ispadne da se jedino u ono sto ti neprijatelj misli mozes uzdati
Ne treba nama ratova ni drugih katastrofa pobicemo se mi medjusobno a i da ne znamo zbog cega se bijemo
Aleksandar Vucic je jedan od najpostenijih politicar koji nikada nije stavio licne interese iznad drzavnih
Tocak srece se okrece ti koji vam danas prete sutra ima da se kunu u vas kad im dodje iz d.. u glavu,zivi bili pa videli
Ako je potpisan toliko los sporazum i Vucic prodao i izdao Kosovo zbog cega su Albanci nezadovoljni
Vucic je mnogima stao na zulj svojom borbom protiv kriminala i korupcije,njihovo pravo je da se ljute ali pretnje su kaznjive
ti sto prete ili su toliko glupi i naivni kad ne umeju bar da sakriju broj
Neka prete jer pas koji laje ne ujeda,taj se tebe boji vise nego sto bi trebao njega
Srbi ce ponovo biti slozni i jedinstveni kada spoje glavu i trup knezu Lazaru
Vecina naroda je ukazala poverenje gospodinu Vucicu,opravdao ga je jer ulaze takve napore da sredi stvari u Srbiji i postigao je vise nego sto je bivsa vlast mogla i da zamisli
@vodenicar - Jeste, jeste, kad se sva ova prasina slegne, prvo ce Miskovica da puste pa onda sve ostale
Ratovi su ostavili ozbiljne posledice po narod,toliko se rasirio kriminal da je to strasno,jedino sto je dobro je sto gospodin koji preti nije pisao pod skrivenim brojem tako da ce uskoro saditi krompir u Mitrovici
Nije bitno koje ste vere, politickog opredeljenja ili pak boje koze za ovako nesto nema prastanja, zivot je jedan i on je neprocenjim zato treba najstrozije kazniti pocinioce.
Kada bi malo bolje razmislili ti koji mu prete shvatili bi da prete Srbiji jer je Vučić osoba koja brani interese Srbije i naroda koji živi u njoj. Puna Podrška Vučiću, nemoj se predati, izdrži, Srbija je uz tebe.
Nema potrebe pretnjia sta posle ovog potpisa jel je red Raska, Vojvodina nedaj Boze
Masovne pretnje upucene vicepremijeru potvrdjuju da u Srbiji caruje ultranacionalizam i da je ne mali deo populacije krajnje agresivan i primitivan. Nije u Srbiji problem Kosovo, Raska itd., vec krajnje konzervativan i asocijalan mentalitet koji se mora iz osnova menjati. Sa takvim primitivizmom Srbiji nema buducnosti.
Mis Srbi smo bolestan narod i ne zaslzujemo cak i ono malo sto imamo.
Samo napred Vucicu, ne mogu oni nista tebi. Narod je uz tebe.
Cik neka neko proba da mu dlaku sa glave skine, ako treba za Vucica zrtvujem i svoju familiju a kamo li sebe, ponavljam, cik!!!!!!!!!!!!!!!
Komentari (246)