Đelić prodaje i Aerodrom Nikola Tesla
21. 04. 2016. u 20:42
KOMPANIJA "Lazard", koja je bila savetnik i u pokušaju prodaje "Telekoma Srbije", izabrana je za isti posao u privatizaciji Aerodroma "Nikola Tesla"
KOMPANIJA "Lazard", koja je bila savetnik i u pokušaju prodaje "Telekoma Srbije", izabrana je za isti posao u privatizaciji Aerodroma "Nikola Tesla". U Ministarstvu građevine, infrastrukture i saobraćaja kažu da je ponude dostavilo šest firmi. "Lazard" je ponudio cenu od 1,27 miliona evra za naknadu za izvršenje usluge savetovanja i 3,22 miliona evra na ime naknade za uspešno izvršenje posla.
Za ovu francusku kompaniju inače radi i bivši srpski ministar finansija Božidar Đelić. Privatizacija "Tesle" najavljena je za kraj ove godine.
ekonomista
21.04.2016. 20:51
ala ce Vas Djelic privatizovati ...i odrati do gole koze. I do sada se ne nadje niko u Srbiji da malo proceslja sta je ovaj strucnjak za sve i svasta radio do sada. Da nema Telekoma i tu i tamo po neke srpske crkavice, Djelic ne bi imao sta da radi za bracu Lazar.
Lešinari i dalje obigravaju a sadašnji vlastodršci im omogućavaju da i dalje pljačkaju narod Srbije. Ko će iz vlade da dobije procenat? Kakvo to posredovanje može da vredi 4.540.000 €? Ko će to na kraju da plati? Država Srbija nastavlja sa pljačkaškom privatizacijom otpočetom petog oktobra.
@PP - Pljacka u najavi i jos 4.500.000 eur za izvrsenje. Pa to je crni humor. Sto se uopste prodaje kad dobro prihoduje? Samo da se nase pare preusmere strancima.
@PP - ali preko Ledja Penzionera koje su vec odavno Opljackali i Nastavljaju, a mi OVCE cutimo
Ja ga nimalo ne pamtim po dobrom,od tetkinog kauča pa nadalje....
Komentari (20)