Telekom kupuje Dunav banku!
03. 12. 2014. u 11:53
Tokom dana biće održana sednica Nadzornog odbora nacionalnog telekomunikacionog operatera na kojoj će biti potvrđena odluka o kupovini ove finansijske institucije
"TELEKOM Srbija" odlučio je da kupi Dunav banku. Kako "Novosti" saznaju u toku dana održaće se sednica Nadzornog odbora nacionalnog telekomunikacionog operatera na kojoj će biti potvrđena odluka o kupovini ove finansijske institucije.
Prema našim saznanjima "Telekom" se na ovaj korak odlučio kako bi pratio savremene tendencije u razvoju svojih usluga. Ovo je odgovor i na nedavno otvaranje "mobilne banke", od strane najvećeg "Telekomovog" konkurenta - "Telenora".
Posle odluke Nadzornog odbora ostaje da do druge polovine decembra uprava Dunav banke prihvati ponudu, nakon čega će se krenuti u realizaciju projekta druge "mobilne banke" u Srbiji.
zz
03.12.2014. 12:47
Stace im to ?
@zz - to je akcija. ko kupi telekom. dobije i banku. lol street je vec rezervisao.
@zz - miraculix, честитке за резон.
Čije se to sada baljezgarije pokrivaju sredstvima poreskih obveznika???
@zz Pa zato da bi podigli vrednost kompanije i implementirali mobilne usluge sa bankarskim uslugama što je vrlo popularno u svetu. A korisnička baza je ogromna
Komentari (6)