VUČIĆ NA UBU: Prestolonaslednik hoće da tuži Srbiju! Ja mu odgovaram: Genije, samo prvo plati struju!
12. 03. 2016. u 13:22
Premijer Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa novinarima tokom obilaska osnovne škole "Milan Munjaš" na Ubu koja će uskoro biti rekonstruisana
Aleksandar Vučić Foto: FoNet
Odgovarajući na novinarsko pitanje kako komentariše najavu prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića da će tužiti državu Srbiji i tražiti povrat imovine, premijer Aleksandar Vučić je rekao:
- Ti, genije, prvi plati stuju koju duguješ, pa onda da razgovaramo. Prvo plati 44 miliona koje duguješ EDB-u i 44 miliona koje dugujepš EPS-u, pa onda možemo da razgovaramo.
Prema njegovim rečima, država je dala objekat Karađorđevićima na korišćenje, a taj objekat propada, jer se ne održava, i plaćala je sve, pa je red da i prestonolanslednik plati struju.
- Platite struju, pa kukajte na državu - podvukao je Vučić i primetio da "svi žele, vole i hoće da napadnu državu, kada im padne na pamet, uz kuknjavu i žalopojke, što je "nacionalni sport u Srbiji".
- Ne možemo da dođemo u Kalinovac i kažemo seljacima da duguju za struju a on duguje 70. 000 evra - zaključio je Vučić.
ISTINA
12.03.2016. 13:30
Ne znam ko je tu genije! Ada mu vratite sto je njegovo,lako ce on platiti struju.A takvih koji hoce samo da izvuku pare iz dzepa imam i ja koliko hoces !
@ISTINA - ...a sta je to njegovo,,,sto nije krenuo od slovenije...sto bas odavde...pa mi ga udomili....sem ako ti neku drugu istinu znas,,,kazi nam...da branimo coveka...
@ISTINA - A šta je, pa to, "njegovo"!? Sve njegovo je ono što je od rođenja pa do dolaska u Srbiju sam zaradio u engleskoj vojsci i državi. Sve ostalo, što su mu pradeda i deda stekli je opljačkano od naroda. Ipak, treba danas naslednicima Karađorđevića velikodušno dati isto onoliko koliko dobiju Brozovi naslednici. Otprilike isti broj godina su i Karađorđevići i Broz bili na vlasti, pa primeniti "reciprocitet"!
@ISTINA - malo me iznenadio ton i reci premiers.nema zato potrebe, oboica ste nasi,
@ISTINA - @Reciprocitet. Кажеш:"Све што су му прадеда и деда стекли опљачкано је од народа".Дакле, српски краљ Петар I Ослободилац и краљ Александар Ујединитељ су обични пљачкаши и лопурде.Ово је нов податак за српску историју.Значи,она меница, коју је потписао краљ Петар (налази се у музеју),да би добио кредит од Народне банке Србије, како би дао мираз приликом удаје своје ћерке, обичан је фалсификат.А за краља Александра су усташе такође говориле да је пљачкаш и угњетач народа,па су га убиле у Марсеју.
Komentari (87)