Srbi najviše veruju „folksvagenu“

B. H.

15. 03. 2011. u 12:36

Za kupce polovnih automobila na domaćem tržištu nema dileme

U POSLEDNjIH mesec dana najtraženiji automobil na srpskom tržištu je iz porodice „folksvagen“, čija cena ne prelazi 7.000 evra, a starost 10 godina. Odmah iza njega, najpopularniji su „fijat“, „reno“ i „opel“.

- Sezona počinje sa prvim danima proleća, i tada se očekuje da i prodaja malo skupljih i mlađih automobila skoči - kaže Nenad Tolarović, sa autoplaca „Italija“ iz Šapca. - Tu, pre svega mislim na „audi“, „mercedes“ i „bmv“, 2007, 2008. i 2009, godišta. Ali, s obzirom na ekonomsku situaciju, mislim da „folksvagen“, „fijat“, i „reno“ ni ove sezone neće imati ozbiljniju konkurenciju.

Ekskluzivniji četvorotočkaši ne mogu se naći za manje od 19.000 evra. Izuzetak može predstavljati noviji „bmv“ manje klase, a u nekim varijantama njegova cena ide od 14.000 do 15.000 evra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)