Nikolić u subotu kod Putina
23. 05. 2012. u 11:16
Budući predsednik Srbije Tomislav Nikolić putuje u Moskvu na lični poziv prvog čoveka Rusije, Vladimira Putina
BUDUĆI predsednik Srbije Tomislav Nikolić putuje u Moskvu na lični poziv prvog čoveka Rusije, Vladimira Putina. Prema saznanjima "Novosti", on će u subotu u četiri oka da razgovara sa ruskim predsednikom. Na takvoj vrsti sastanka insistirao je Putin, a tema će biti svi aspekti saradnje dve prijateljske zemlje.
Nikolić će biti gost i na Kongresu vladajuće stranke najveće zemlje sveta - Jedinstvene Rusije, gde je ranije najavljen na listi govornika.
Iako je Nikolić u ponedeljak rekao ruskom ambasadoru Aleksandru Konuzinu da je neprikladno da kao novoizabrani predsednik gostuje na partijskom skupu, lični poziv Putina ipak je prelomio da vođa SNS spakuje kofere. Sledeća destinacija, kako saznajemo, mogla bi da mu bude Nemačka, gde će se sresti sa kancelarkom Angelom Merkel.
MatijaBG LDP/DS
23.05.2012. 11:43
Odmah neka zatrazi rasporedjivanje ruskih mirotvoraca u Vojvodini,Sandzaku,presevskoj dolini.....koliko primecujem na komentarima,separatizam se polako budi:)))
@MatijaBG LDP/DS - Pukniiiii hahahaha,kompleks je cudo...Krivo ti sto je Cedica pukao na izborima?
@MatijaBG LDP/DS - Budi se i Srbija, bude se i razumni ljudi kojima su se smučili spinovi i laži, budi se i svest, sve se budi...osim moderatora koji tebi i dalje dozvoljavaju da truješ, mrziš, prizivaš zlo, nesreću i rat i da sve to zaogrćeš u svetu ideju slobode i demokratije. Ti, zluradi čoveče, imaš svoju rezevrnu otadzbinu ali budi siguran da mi koji je nemamo nećemo tako lako dozvoliti nove nesreće i podele u ovoj našoj jedinoj Srbiji. I zato se ne raduj buđenju separatizma i mržnje...
@MatijaBG LDP/DS - Pa svima je poznato sta su ti "tvoji" zapadni mirotvorci uradili na prostorima Balkana. Ruski mirotvorci bi se trebalo dobro potruditi da ih nadmase, ali sumnjam da bi to bilo moguce. Ne dao Bog nikome da im Englezi i ostala zapadna bagra posreduje u sukobima!
@MatijaBG LDP/DS - Da je normalna drzava ti bi odavno odgovarao za sirenje separatistickih ideja ili bi ovo iz redakcije zabranili takva komentare. Iskreno se nadam da ce doci tako vreme ubrzo...
Komentari (68)