JAT: Vladi pomažu i stranci
29. 11. 2012. u 06:58
Radna grupa za oporavak počinje sa radom u petak. U igri za konsultante su „Lufthanza konsalting“ i „Task avijejšn“
VLADINA radna grupa za analizu stanja i pripremu predloga mera za stabilizaciju i oporavak „Jat ervejza“ počinje sa radom u petak - saznaju „Novosti“.
Sastanak radne grupe sa direktorima i pravnim timom francuskog „Erbasa“, koji će izneti svoju ponudu za isporuku aviona srpskoj nacionalnoj avio-kompaniji, zakazan je za 10. decembar. Dan kasnije u Beograd stižu i predstavnici konsultantske kuće „Task avijejšn“ iz Dubaija, koji su uz „Lufthanzu konsalting“ potencijalni kandidat za pomoć Vladi Srbije u restrukturiranju „Jata“.
U Nemanjinoj 11 dileme oko opstanka srpske nacionalne avio-kompanije nema. Plan je da se do kraja decembra sa proizvođačem aviona iz Tuluza potpiše memorandum o razumevanju. Osam letilica nabaviće se na lizing, a četiri će nacionalna avio-kompanija da kupi. Još nije doneta konačna odluka da li će „Jat“ kupiti četiri letilice tipa „A 320“ ili „A 319“. Stručnjaci tvrde da su „Jatu“ potrebni avioni sa više mesta za linije koje su konstantno pune, a to su London, Moskva, Pariz, Amsterdam... Takođe, ti avioni bi bili iskorišćeni u punom kapacitetu i tokom letnje sezone u čarter-saobraćaju. Po komadu „A 320“ je skuplji od „A 319“ za oko tri miliona dolara, ali ima 40 sedišta više.
UŠTEDAVEĆ sada je poznato da će iz sadašnje garniture „Jata“ morati da ode preko 300 ljudi, a da će kompaniju napustiti još toliko zbog odlaska u penziju. U planu je i zatvaranje svih predstavništava koje domaći avio-prevoznik ima širom sveta.
Konsultantska kuća, za koju se opredeli Vlada Srbije, treba da pripremi predlog restrukturiranja, a to znači da prvo predloži destinacije ka kojima bi saobraćao „Jat“, u skladu sa tim flotu, optimalan broj zaposlenih u svim sektorima, rezanje troškova, sistem prodaje karata, kod-šerove...
PLAN
ZAsad je sigurno da „Jat ervejz“ ide u restrukturiranje, a o tome hoće li se formirati nova nacionalna avio-kompanija ili ne, još nije doneta konačna odluka. Zbog komplikovanih procedura velika je verovatnoća da će stari „Jat“ nastaviti sa radom, ali sa prepolovljenim brojem zaposlenih. Četiri „erbasa“ na lizing stižu na proleće, a četiri ATR na jesen. Četiri „Erbasove“ letilice koje će kupiti „Jat“ biće isporučene 2015. godine. To je plan, a naravno korekcije su moguće u skladu sa predlogom mera, koje bude doneli radna grupa i strani konsultant.
Fakat
29.11.2012. 08:10
To ce biti peta i sesta konsultantska kuca za JAT, naravno debelo placena iz budzeta. Zar prethodne 4 nisu ostavile nikakakv rezultat? A i sastav radne grupe obecava - sve bivsi direktori koji su JAT doveli u ovo stanje i nekoliko likova koji se nikada avio biznisom nisu bavili...
U JAT-u nema ni blizu 300 ljudi za penziju, a broj onih koji ce se dobrovoljno prijaviti je minimalan. Ukupno ih nece biti vise od 200. Osim toga, u JAT su poceli da se vracaju oni koji su ga napustili prethodnih godina, a sada smenjeni u drugim firmama, jer je ova kompanija ostala gotovo jedini bastion DOS-a. Nagrdano pitanje - ko ce da vrsi ''trijazu'' onih koji ce uci u novu firmu?
...Kada se saberu oni koji su preko veze, svi do jednoga, natovareni firmi na grbacu od 2000. godine, lako se dodje do broja od 600 potrebnih novoj kompaniji. Znaci, za one koji su nosioci posla nece biti mesta . Ne znam samo da li je ovoj drzavi uopste vazno ko ce u toj firmi raditi jer ovi DOS padobranci u najboljem slucaju ne rade nista, a oni koji rade, samo nanose stetu kompaniji, a ono sto uspevaju da prikazu kao dobar rezulatat, stvorili su upravo oni koje ce proglasiti viskom.
..konsultantske kuce su ojadile JAT zadnjih deset godina..posto su ovi saveti novih konsult.kuca ..jos jedna sramota..ako tzv. radna grupa koju je imenovala vlada nezna svoj poso bez pameti sa strane onda treba da dovedu druge sposobne ljude koji znaju svoj posao..
Pokusajmo ponovo !? Nije jasno ko je ponovo angazovao konsultante koji ovog puta i nose ime lidera Alijanse kojoj je stalo jedino do toga da, Jat Airways, koga su sledbenici ideje Alijanse polako spustali na zemlju unazad godinama, kao Nacionalni prevoznik ne uzleti ponovo. Ponovo je kljucna rec, a ni motivi nisu jasni, kao ni to zasto se to ponovo desava !? Mozda zato sto niko vec citavu vecnost ne silazi sa kadrovskog karusela na kome se neprestano vrte gospodari neba nad Srbijom. Zasto ?
Komentari (10)